Ramunių gatvėje asfalto nebus

Ramuniu gatve_1Rudeniniai lietūs ištampo ne tik kaimų, bet ir ne vieno atokesnėje miesto gatvėje gyvenančio šilutiškio nervus, mat duobėtomis gatvėmis sunku ne tik išvažiuoti, bet ir praeiti.

Šįkart pagalbos šauksmas atskriejo iš gatvės vasarišku pavadinimu – Ramunių, kurioje, pasirodo, irgi gyvenama it atskirtyje…

Ramunių gatvės gyventojų – vos kelios sodybos, bet nuo to jiems ne lengviau. „Gyvename lyg ir miesto ribose, tačiau blogiau nei dažname kaime“, – guodžiasi jie. Ir su tokiu vertinimu sunku nesutikti, kai priešais save matai išties sunkiai pravažiuojamą lauko keliuką. O žemiausioje jo vietoje „atsitrenki“ į „vandenyną“, kurio ir aplenkti neįmanoma…

Beje, ši gatvelė reikalinga ne tik šioms kelioms sodyboms, bet ir dažnam į senąsias Šilutės kapines važiuojančiam žmogui. Jose palaidotų mirusiųjų artimieji važiuodami prie šoninių vartų tuos „vandenynus“ maknoti priversti jau daug metų.

Tačiau kol kas geriau, matyt, nebus, nes Ramunių gatvės remonto darbai numatyti tik kitąmet, – taip sako Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. Pasak pavaduotojo, seniūnija gerai žino tą gatvelę ir tai, kad lietūs gruntą nuolat išneša į tą daubą.

A.Iavanauskas pažadėjo, kad Ramunių gatvė šiek tiek rimčiau bus tvarkoma kitais metais, tačiau asfalto jos gyventojams tikrai nežadama – joje bus užpilta žvyro danga.