„Raudonkepuraitė“ žingsniavo judumo savaitėje

raudonkepuraite judumo_savaite2Minint Europos judumo savaitę Šilutės vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui – vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”. Visą savaitę vaikai su mokytojais priminė vieni kitiems, kad tik judėjimas pakelia nuotaiką ir gerina sveikatą. Savaitės tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, teigiamai vertinti judėjimo svarbą.

Savaitę pradėjome masine mankšta ir nors oras už lango nebuvo geras, tai nesutrukdė mūsų auklėtiniams ir mokytojams pasimankštinti. Kas grupėse, o kas tradicijų kiemelyje – visi judėjo ir mankštinosi. Kitą dieną, priešmokyklinukai surengė estafečių valandėlę „Judėti smagu, kai šalia yra draugų“, visi patyrė teigiamų emocijų bei linksmai pasportavo.

Šokių dieną visi buvo kviečiami į salę, kur laukė smagi diskoteka. Vaikai susitiko su kitų grupių draugais, pašoko ir pabendravo. O Europos judumo savaitės iniciatyvą užbaigėme šaunia diena „Dviratukas ir paspirtukas – padeda judėti“ bei išvyka „Keliauk ir pažink!“. Taigi, kas į Šilutės pirmosios gimnazijos stadioną, o kas į Atgimimo alėją, su dviračiais ar paspirtukais – visi judėjo, žingsniavo, važiavo, tyrinėjo gamtą, lenktyniavo. Visi džiaugėmės gera nuotaika ir puikiu oru.

Buvo smagu dalyvauti puikioje iniciatyvoje ir tikimės, kad ne tik vaikai, bet ir Šilutės gyventojai supras: žingsniuoti kartu yra ne tik nuostabu ir linksma, bet sveika bei naudinga! Automobilių keliama tarša kenkia mūsų sveikatai ir nuostabiam mūsų miestui.