Redakcija sulaukė kelių gaidelio grasinimų

Avarija 1„Išimkit straipsnį apie tai, kaip šiandien opel vectra nulėkė nuo kelio, nes už dezinformaciją ir šmeižtą bus kreiptasi kitur“, „Išsiimkit straipsnį, nes jis jau sukėlė vairuotojui pakankamai problemų“, – tokių pagąsdinimų, pasirašytų vardu „Paulius Irgi Toks“, „Šilutės naujienų“ redakcija elektroniniu paštu gavo antradienį ir trečiadienį, kai interneto svetainėje silutesnaujienos.lt paskelbė informaciją „Šilutėje kelių gaidelis nulėkė nuo kelio“ apie Šilutėje įvykusią avariją ir iš įvykio vietos pabėgusį vairuotoją.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad bėglį pareigūnai greitai nustatė ir surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą. Vyrui gresia bauda nuo 868 iki 1158 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų.
Primename, kad antradienio popietę Šilutėje, Tulpių gatvėje, nuo kelio nulėkė „Opel Vectra“. Apie tai policijai pranešė praeivė.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado tik pievoje paliktą automobilį – vairuotojas buvo pasišalinęs.

Apžiūrėję automobilį pareigūnai rado greitųjų kreditų sutartis, kuriose buvo nurodytas vairuotojo telefonas. Susisiekus su vairuotoju, pastarasis kalbėjo nerišliai ir juokavo, kad yra „apsipūtęs“, grįžti į įvykio vietą atsisakė, nes neva jam šalta.

Kelio vingyje, kuriame automobilis nulėkė nuo kelio, buvo ir šulinys, kurį automobilis sudaužė ir perlėkęs jį sustojo apsemtoje pievoje. Automobilio variklis bei šviesos nebuvo išjungtos, o viduje garsiai grojo muzika. Automobilio salone buvo ir vaikiška kėdutė.

Pareigūnai vyruką rado po kelių valandų. Medžiaga dėl jo įvykdyto Kelių eismo taisyklių pažeidimo perduota teismui.

Deja, laiškus redakcijai rašinėjančiam šios avarijos kaltininkui sunku suprasti, kad problemų prisidarė jis pats, o ne „Šilutės naujienos“…