Regbio mėgėjų gretos plečiasi

Norint išugdyti fiziškai aktyvius vaikus būtina tą daryti nuo mažens, taip formuojant poreikį užsiimti fizine veikla.

Ateityje šie jaunieji Šilutės regbininkai tobulins savo įgūdžius ir dalyvaus pirmenybėse ir turnyruose.

Svarbu, kad vaikai turėtų galimybę susipažinti su kuo įvairesne sportine veikla. Kuo daugiau vaikai bus išbandę sporto rūšių, skirtingų aktyvių žaidimų, tuo lengviau jiems bus suformuoti aktyvaus laisvalaikio įgūdžius ir pasirinkti mėgstamą veiklą.

Projektu „Regbio sporto šakos plėtra Šilutės rajone“, Klaipėdos klubo „Klaipėdos kovas“ Šilutės filialas siekė suvienodinti vaikų, gyvenančių didmiesčiuose ir mažesniuose miesteliuose galimybes pasirinkti iš kuo įvairesnių sporto šakų. Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti kuo daugiau vaikų su nekontaktiniu regbiu ir šios sporto šakos galimybėmis, nauda fizinei būklei.

Projektas pasiteisino, nes buvo organizuoti bekontakčio regbio TAG mokymai mokytojai iš Žemaičių Naumiesčio, kuri sugebėjo suburti naują komandą ir organizuoti treniruotes vaikams. Dalyvavusieji įtraukti į aktyvias veiklas, kurios leido gerinti jų fizinį parengimą, turėjo galimybę atrasti draugų.

Projekte dalyvavo 15 vaikų, iš kurių 10 Lietuvos regbio federacijos organizuojamuose renginiuose – „Tag“ nekontaktinio regbio varžybose dalyvavo pirmą kartą. Dalis vaikų įsijungė į regbio komandą Šilutėje, kurioje toliau tobulins savo įgūdžius ir dalyvaus varžybose.