„Regitroje“ – nauja numerio ženklų serija ir elektromobiliams

„Regitra“ papildė planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą naujais deriniais, skirtais automobiliams, mopedams, motociklams ir priekaboms. Šį kartą naujovių sulauks ir elektromobilių savininkai – bus pradėta gaminti EB serija.

Anot „Regitros“, šį kartą vairuotojai galės rinktis iš 22 naujų raidžių derinių su skaičiais nuo 001 iki 999: MTA, MTB, MTC, MTD, MTE, MTF, MTG, MTH, MTI, MTY, MTJ, MTK, MTL, MTN, MTO, MTP, MTR, MTS, MTT, MTU, MTV, MTZ.  Elektromobilių numerio deriniai bus papildyti nauja EB serija su skaičiais nuo 0001 iki 9999.

Skelbiama, kad naujus derinius rinktis galės motociklų ir mopedų savininkai. Bus pasipildyta JY, JJ, JK ir JL motociklams skirtais deriniais su skaičiais nuo 001 iki 999, o mopedų savininkai galės rinktis net iš 19 raidžių kombinacijų su skaičiais nuo 01 iki 99: BER, BES, BET, BEU, BEV, BEZ, BFA, BFB, BFC, BFD, BFE, BFF, BFG, BFH, BFI, BFY, BFJ, BFK, BFL.

Priekabų savininkams bus išleistos naujos numerio ženklų serijos su skaičiais nuo 001 iki 999: TP, TR, TS, TU ir TZ.

Patys pirmieji naujuosius derinius užsisakyti galės gyventojai, teikiantys užsakymą internetu. Tai daryti galima nuo šios savaitės.

Elta inf.