Reikalingas sunkvežimio transportavimas iki serviso. Kaip tai saugiau padaryti?

 

sunkvKuomet reikalingas lengvosios transporto priemonės pervežimas, tiksliau, transportavimas iki serviso arba kito objekto – dažniausiai tai nekelia jokių nesklandumų, kadangi auto nėra sunki, gana mažų gabaritų, juolab, paslaugas teikia labai daug įmonių, tad tikrai pavyks rasti tą, kurios pasiūlymas atitinka Jūsų lūkesčius.

Štai sunkvežimių transportavimas yra keblesnė sritis. Kadangi Lietuvoje yra ne vienas mini verslas, kuris teikia prekių pervežimo paslaugas, tad asmenys turi patys rūpintis mašinos funkcionalumu, jei sugedus būtina įranga, kuri padeda ją nugabenti iki konkretaus taško.

Suprantama, kad tokių transporto priemonių pervežimas yra kur kas sudėtingesnis, reikalauja daugiau laiko ir tuo pačiu atsargumo, tad reikia atidžiai rinktis įmonę, kuri teikia tokio tipo paslaugas. Juolab, pervežimo metu svarbu laikytis visų kelių eismo taisyklių, taip pat atsakingai stebėti kitus kelių eismo dalyvius, kadangi su didesne įranga, kuri dalinai neveikia (dažniausiai priekinė dalis pakrauta ant vilkiko, o galinė – važiuoja keliu) – gali sukelti pavojų kelyje.

Žinoma, kur kas paprastesnė alternatyva yra meistrų atvykimas iki vietos, tačiau problema, kad ne visada ir ne visi gedimai gali būti pašalinami be specialios, reikalingos įrangos. Štai todėl pirmiausia siūlome iškviesti techninę pagalbą, kuri atvyksta ne tik iki būstinės, tačiau gali apžiūrėti transporto priemonę ir kelyje, ir tik tokiu atveju, kai nurodoma, kad reikalingas pagalba servise – galvoti apie transportavimą.

Visada verta rinktis tokius pagalbininkus, kurie gali padėti pasirūpinti Jūsų transporto priemone nuo A iki Ž. Pirmiausia – atvyksta iki reikalingos vietos ir jeigu mato, kad reikalingas vežimas iki serviso – teikia ir tralo paslaugas, galiausiai – šalina gedimus. Užsisakius paslaugų komplektą visada galite sumokėti mažiau, tačiau džiaugtis geros kokybės paslaugomis, kurios sugrąžins sunkvežimiui funkcionalumą.

Žinoma, visada patogiausia naudotis tų įmonių paslaugomis, kurios dirba visoje Lietuvoje. Tokiu atveju nepriklausomai nuo gedimo vietos – pagalba Jums bus suteikta greitai. Tad suveskite į telefono numerį įmonės kontaktus, kad kai jų prireiktų – visada jaustumėtės saugus.