Rėmėjai palengvino neįgalaus vyro gyvenimą

keltuvas brazui„Šilutės naujienų“ redakcijos kolektyvui, suvienijusiam jėgas su VšĮ „Senjorų Eldoradas“, pavyko bent šiek tiek palengvinti neįgalaus šilutiškio Gintauto Bražo gyvenimą.


Laikraštyje jau pasakojome neįgalaus šilutiškio G.Bražo istoriją. Jaunas vyras jau beveik du dešimtmečius yra prikaustytas prie lovos ir neįgaliojo vežimėlio.

Gintauto situaciją neseniai dar labiau apsunkino vienintelės valdomos kairiosios rankos lūžis, tad vyras liko visai priklausomas nuo savo draugės Kornelijos ir mamos pagalbos.

Gintautas svajojo turėti kompaktišką keltuvą, kuriuo naudodamasis galėtų pats pakilti iš lovos ir įsėsti į neįgaliojo vežimėlį. Taip galėtų savarankiškai pasiekti vonią, tualetą ar išvažiuoti iki kito keltuvo, pritvirtinto prie namo sienos. Tas Savivaldybės įrengtas keltuvas jo vežimėlį nuleidžia į lauką.

G.Bražas buvo prašęs geros valios žmonių padėti jam sukaupti pinigų nedideliam keltuvui, kuriuo galėtų naudotis savo kambaryje. Paviešinus vyro problemą „Šilutės naujienose“,  atsirado rėmėjų, nemažai padėjo Gintauto giminaičiai ir pažįstami.

O Žemaičių Naumiestyje įsikūrusi VšĮ „Senjorų Eldoradas“, sužinojusi apie problemą, nusprendė vyrui dovanoti labdaros organizacijos iš Vokietijos atgabentą šiek tiek naudotą keltuvą. Įstaigos darbuotoja Jovita pasiuvo jam reikalingą „krepšį“, į kurį įsėdęs vyras keltuvu gali persikelti į vežimėlį. Gintautas pats sumokėjo už keltuvo valdymo pultelio remontą.

„Senjorų Eldorado“ vadovas Dovydas Giedraitis antradienį keltuvą atgabeno Gintautui į namus, paaiškino keltuvo veikimo principą, palinkėjo sėkmės juo naudojantis.