„Jaučiuosi savo rogėse“, – būtent taip savo būseną apibūdino šilutiškis renginių vedėjas Laurynas Nikelis, kalbėdamas apie savo specialybę. Būdamas tik dvidešimties metų, jis pasiekė daugiau, nei kitas galėtų pasiekti per gyvenimą.
Talentingas keliose srityse ir spėjantis imtis visko, ko širdis geidžia.
„Leisk pagalvoti. Kuo tik neužsiimu!“ – paklaustas, ką jis šiuo metu dirba, atsako Laurynas. Entuziastingas jaunuolis sukasi keliose srityse – praktikuojasi Kauno regioniniame radijuje („Radijas tau“), veda renginius, pradedant nuo privačių ir baigiant grandioziniais, kuriuose koncertuoja tokie atlikėjai kaip „G&G Sindikatas“, „Biplan“ ir Wild Reason.
Nepamirškime ir fakto, kad Laurynas sėkmingai mokosi pasirinkęs kūrybinių industrijų bakalauro studijas.
Studijos
Vytauto Didžiojo Universiteto antrakursis prisipažįsta, jog dėl savo sėkmės yra dėkingas keliems žmonėms.
Jau besimokydamas Šilutės pirmojoje gimnazijoje Laurynas atsiskleidė kaip gabus renginių vedėjas. Mokėsi gerai, jo balo vidurkis buvo daugiau kaip devyni. „Bet susimoviau su egzaminais, supratau, kad į nemokamas studijas neįstosiu. Norėjau išvažiuoti į užsienį metams, bet tėvams jaučiuosi dėkingas, kad nepadariau tokios klaidos savo gyvenime“, – pasakoja studentas.
Dabar gali pasigirti, kad po metų mokamų mokslų perstojo į valstybės finansuojamas studijas: iš beveik 150 bendrakursių į nemokamas vietas perėjo tik du.
„Studijos – „faina“! Einu į paskaitas, nes įdomu, nenuėjęs į paskaitą jaučiu, kiek daug prarandu. Studijos padeda ir dirbti radijuje, ir renginių vedimui“, – džiaugiasi Laurynas.
Paklaustas, kaip pradėjo renginių vedėjo karjerą, Laurynas nedvejoja atsakyti: „Labiausiai pastūmėjo mokytoja Daiva Jakienė, esu jai dėkingas. Atsivedė į Pirmosios gimnazijos mokinių savivaldą ir pamatė, kad jaukiai jaučiuosi ant scenos“, – pasakoja apie Pirmosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoją ir mokinių savivaldos kuratorę.
Renginių vedimas
Šiuo metu Laurynas dirba kompanijoje „Jusurenginiai.lt“, kurioje yra 8 vedėjai ir organizatoriai. Klientai su juo gali susisiekti ir asmeniškai per „Facebook“.
Vaikinas pasakoja, kad vasarą dažniausiai tenka dirbti vestuvėse: „Vedame modernias vestuves, o ne tradicines. Malkų neskaldome pasitinkdami jaunuosius ir nekariame piršlio“.
Taip pat džiaugiasi Kauno „Pavasario festivaliu“, kurį teko netikėtai vesti: „Festivalio vedėjas jau buvo parinktas, tačiau jam atsitiko bėda, o iki renginio buvo likusi viena diena. Kažkas panikuoti atstovybėje pradėjo. Rėkė, rėkė, rėkė, o po to atsisuko į mane, bedė pirštu ir sako: „Va!“. Sutikau vesti renginį, bet paskui galvoju: „Pajuokavau“. Susijaudinau. Tačiau renginys pavyko. Tuomet supratau, kad nėra skirtumo su kuo dirbti – su 200 ar su 1000 žmonių. Tame renginyje buvo beveik 4000 žmonių, ir tokį „kaifą“ pajutau, kai mačiau tūksantinę minią ir tooookį rankų mišką. Toks vaizdas pasilieka visam gyvenimui ir iki mirties jo nepamirši“.
Laurynas džaugiasi visais savo renginiais, tačiau vienas labiausiai įsimintinų – labdaringas žygis paremti vėžiu sergančio Emiliuko šeimą. Šį renginį studentas vedė nemokamai. „Iš viso į 21 km žygį išėjo daugiau kaip 300 žygeivių. O kiek dar buvo organizatorių, savanorių ir šiaip žiūrovų“, – pamini vedėjas. Laurynas pabrėžia, kad tai buvo labai jautri akcija, kuri privertė ir jį patį pravirkti.
Renginio pabaigoje buvo suformuota didžiulė širdis iš žmonių ir visi vieningai šaukė: „Emiliukai, mes tave mylim!“
Darbas radijuje
Nors daug laiko tenka skirti studijoms, darbui studentų atstovybėje ir renginių vedimui, Laurynas spėja užsiimti dar viena mėgiama veikla – jis veda studentišką radijo laidą, kuri išeina į eterį kas antrą šeštadienį. „Į radiją mane pakvietė patyręs vedėjas, paliko prie pulto ir pasakė: „Viskas bus gerai, jei ką, kelk ranką, aš būsiu čia“. Tai prakaito buvo iki kulnų! Po to žmonės rašė komplimentus“, – pirmąją laidą radijuje prisimena studentas.
Sulaukus tokios sėkmės populiarumo išvengti sunku. „Viename Pagėgių renginyje mus su draugu praminė jaunaisiais radistais, bet radistų pakeisti nežadu“, – juokiasi Laurynas.
Linkėjimas šilutiškiams
„Mielas šilutiški, nustok sau įrodinėt, kad negali kažko padaryti. Mano dėdė man pasakė: „Lauk savo pirmosios klaidos“, todėl visuomet žinau, kad klaida gali būti. Kai ji ateina, tiesiog ją lengviau priimi. Išbandykite save visose mėgiamose srityse. Meskite tas saulėgrąžas iš rankų, nes ant suoliuko savęs neišbandysite“.
Rašyti atsakymą