Riedlentės pasirinkimas: atraskite sau labiausiai tinkančią

riedlentesVakarų šalyse išpopuliarėjusios riedlentės jau porą dešimtmečių yra gana dažnas paauglių pasirinkimas. Apskritai riedlentės tai ne tik smagus laiko praleidimas. Tai ir sportas, lavinimasis, tobulėjimas bei kiti pliusai, kuriuos pastebi ne tik vaikai, tačiau ir suaugę asmenys.

Kadangi egzistuoja labai platus šių lentų pasirinkimas – konsultacija su specialistu yra būtina. Tai padidina tikimybę, kad atrasite tokį gaminį, kuris Jums tinka labiausiai. O kad paieškos būtų dar lengvesnės – nurodome gaires, kuriomis rekomenduojame sekti ieškant šios laisvalaikio lentos.

LENTOS PASIRINKIMAS

Tai pats pirmasis kriterijus, kurį reikia įvertinti. Riedlenčių lenta detaliau ieškoma pagal:

  • Storį.
  • Platumą.
  • Aukštį.

Su plonesnėmis ir siauresnėmis yra kur kas paprasčiau atlikti net ir labai sudėtingus manevrus. Taigi, dažniausiai tokios riedlentės, kurios prie to pačio dar yra ir lengvos – labiausiai rekomenduojamos pradedantiesiems. Kadangi išmokus važiuoti su lenta norisi atlikti ir įvairiausius triukus – būtent su lengva ir plona lengviau daryti kilpas ir paprasčiausiai judėti Jums tinkama linkme.

MEDŽIAGA

Priimta galvoti, kad riedlentės gali būti gaminamos tik iš medžio, kadangi jis atsparus dužimams ir padeda lengvai manevruoti. Dažniausiai jos gaminamos iš kokių 8 sluoksnių medienos. Visgi, šiuo metu dažnai siūloma įsigyti ir plastmasines riedlentes. Nemeluosime sakydami, kad jos tikrai ne tokios tvirtos ir dažniausiai kiekvienas rimtas dužimas baigiasi daikto sugadinimu. Visgi, galima atkreipti dėmesį į tai, kad plastmasinės riedlentės yra skirtos vaikučiams, kurie dažniausiai su šia transporto priemone žaidžia kambaryje. Tokiu atveju ir rateliai nebraižo grindų paviršiaus ir vaikučiui kur kas drąsiau. Taip žingsnis po žingsnio bus prisijaukinama ir kiek didesnė bei medinė riedlentė.

STILIUS

Jaunam paaugliui dažniausiai labai svarbu, kad atrodys jo riedlentė. Taigi, jeigu perkate šį daiktą savo vaikui – būtinai leiskite pačiam pasirinkti stilių. Tokiu atveju jis kur kas labiau mėgs šį žaislą ir tuo pačiu noriai jį nešis į lauką parodyti draugams. Dažnai riedlentės savo stiliumi būna suskirstytos į labiau berniukiškas arba labiau mergaitiškas. Vaikams tai labai patinka, tad leiskite jiems išreikšti savo vidinį pasaulį per turimus žaislus, kurie tuo pačiu yra ir labai puikus būdas kuo daugiau judėti fiziškai.

MĖGĖJIŠKOS ARBA PROFESIONALIOS

Riedlentės taip pat gali būti suskirstytas yra tas, kuriomis naudojasi profesionalai užsiimantis šia sporto šaka reguliariai ir siekiantys dalyvauti čempionatuose bei tokios, kurios labiau skirtos pramogai. Jeigu vaikas tik dabar planuoja bandyti stotis ant riedlentės – nepirkite jam profesionalios. Ji bus kur kas didesnė, sunkesnė, tad ir jos valdymas reikalauja jau tam tikrų žinių bei fizinio pasirengimo.

Jeigu vaikas galvoja apie riedlentę – būtinai ją nupirkite. Tai galimybė jam praleisti kuo daugiau laiko lauke ir tuo pačiu judėti.