Rimženčių kaimo „bravoruose“ – 10 tonų raugo

namine rimzenciuosePirmadienio pavakarę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai keliose vietose Rimženčių kaime (Žemaičių Naumiesčio sen.) aptiko dvi naminės varyklas, o jose rastose talpyklose rūgo vienas didžiausių šiais metais Šilutės rajone rasto raugo kiekis.

Apie 17 val. policijos pareigūnai surengė patikrinimą 51 metų Rimženčių gyventojos S.S. sodyboje. Ūkinio pastato rūsyje buvo rasta apie 4500 litrų rusvo skysčio, kaip įtariama raugo, kuris buvo ruošiamas naminės degtinės gamybai, 40 litrų jau pagamintos naminės degtinės bei sukonstruotas aparatas, skirtas stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti.

Namine degtine rimzenciuose tekaMaždaug po valandos tame pačiame kaime esančiame miške pareigūnai surado dar vieną veikiančią naminės varyklą. Miško tankmėje įkurdintas fabrikėlis buvo dar pajėgesnis nei tik ką aptiktas sodyboje.

Jame pareigūnai aptiko sukomplektuotus du aparatus, skirtus naminei degtinei gaminti: vienas jų kūrenamas dujomis, kitas – malkomis. Šioje naminės varykloje apsilankius policijai kaip tik baigė rūgti apie 4300 litrų brogos.

O antradienio pavakarę pareigūnai užgriuvo Šilutėje, sodų bendrijoje „Aušra“ gyvenančio 57-erių S.B. namus. Čia pasižvalgius irgi aptikta naminių svaigalų: apie 21 litrą skysčio, turinčio specifinį naminei degtinei būdingą kvapą.

Dėl visų įvykių policijoje pradėti ikiteisminiai tyrimai. Moteriai, savo sodyboje gaminusiai naminę, pareikšti įtarimai. Pareigūnai aiškinasi, kam priklauso miške rastas bravoras.Namine rimzenciuose miske