Rinkėjai rekomenduoja premjeru rinkti R.Žemaitaitį

zemaitaitis copyŽurnalo „Valstybė” užsakymu, visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus” atliko tyrimą kas, rinkėjų nuomone, galėtų būti geriausias Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas.

Tarp kitų kandidatų žmonės įrašė ir rusniškį politiką Remigijų Žemaitaitį, antrus metus atstovaujantį Seime Šilutė – Šilalės rinkimų apygardos rinkėjams.

Apklausti žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių pasiūlė net 43 kandidatus, jų manymu, geriausiai gebančius atstovauti jų interesams Vyriausybės vadovo poste.

Bene visi į premjerus siūlyti kandidatai – jau apie 20 metų gerai Lietuvoje žinomi politikai. Tačiau tarp jų yra tik dvejus metus Seime dirbantis Šilutės – Šilalės rinkimų apygardoje išrinktas parlamentaras Remigijus Žemaitaitis, gyvenantis Lietuvos pakraštyje – Rusnės salos Vorusnės kaime.

Žurnalo „Valstybė” redakcijos nuomone, analizuojant galimų premjerų sąrašą, būtina atsižvelgti į jėgų, darančių įtaką politiniams procesams, interesus ir galimus jų partnerius. Tik tokiu atveju galima identifikuoti tuos, kurie turi realiausias galimybes tapti ministrais pirmininkais.

Kas, Jūsų nuomone, galėtų būti geriausias Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas?

lentele

Seimo narys R.Žemaitaitis „Šilutės naujienoms” pakomentavo ir jam puikia naujiena tapusios apklausos duomenis. Jis džiaugėsi, jog jo darbas Seime, rinkimų apygardoje – Šilutės ir Šilalės rajonuose ir visoje Lietuvoje žmonių pastebimas ir vertinamas.

Pasak R.Žemaitaičio, daugiau dirbti ir siekti rezultatų jį skatina Šilutės – Šilalės rinkimų apygardos pilietiški, aktyvūs ir nuoširdūs žmonės. „Jie lankosi nuolatiniuose susitikimuose, prašo teisinių konsultacijų, pateikia daug aktualios informacijos. Visus įstatymų projektus, pataisas ir kitus dokumentus, kuriuos esu pateikęs Seimui, yra gero bendradarbiavimo su rinkėjais rezultatas”, – sakė Seimo narys R.Žemaitaitis.