Rinkliavos už atliekų tvarkymą mokėtojų dėmesiui!

Informuojame, kad Šilutės rajono savivaldybės taryba 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimu Nr. T1-865 patvirtino naujus Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymo nuostatus.

Primename, vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už einamuosius metus sumokama į rinkliavos surenkamąją sąskaitą LT444010043500343045, esančią AB Luminor Bank. Įmokas mokant internetu būtina nurodyti mokėtojo kodą, vardą, pavardę, adresą.

Sąskaitą grynais pinigais galite apmokėti Luminor Bank AB, AB Šiaulių banke, „Swedbank“ AB banke, Kredito unijoje, MAXIMA kasose, pašto skyriuose, „Perlas“ terminaluose. Nuo šiol yra atsiradusi nauja mokėjimo paslauga, kai mokėjimą galima atlikti pasinaudojus mobiliąją programėle „Perlas Go“.

Negavę ar praradę rinkliavos mokėjimo pranešimą, kreipkitės į Šilutės rajono savivaldybės administracijos Viešųjų paslaugų skyrių adresu Lietuvininkų g. 8, (7 kabinetas), telefonu 8 441 79 295 arba el. paštu rinkliava@silute.lt ir mokėjimo pranešimas Jums bus pateiktas pakartotinai.