Rokas Domeikis iškovojo nuolaidą Šilutės rajono gyventojams pramogauti „Atostogų parke“

plaukimas atenu_treneris_Rokas_DomeikisRugsėjo 15 dieną 12 baseinų turintis „Atostogų parkas“ jau trečią kartą organizavo draugiškas plaukimo varžybas rudens taurei laimėti „Plauk už savo miestą 2017“. Į šias varžybas buvo kviečiami visų Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių atstovai.

Šilutės garbę gynė Sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ treneris Rokas Domeikis. Jam pavyko savo miestelėnams laimėti 15 proc. nuolaidą pramogauti „Atostogų parko“ vandens ir pirčių zonoje.

Dalyvauti varžybose „Plauk už savo miestą 2017“ pasiryžo tik 9 plaukikai iš Kretingos, Jonavos, Neringos, Šilutės, Plungės, Klaipėdos, Mažeikių, Palangos miestų ir Klaipėdos rajono savivaldybės. Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžybų metu turėjo įveikti 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi.

Pirmoji vieta ir „Atostogų parko“ rudens taurė atiteko greičiausiai šį atstumą nuplaukusiam Neringos plaukikui Artur Sporychin.

Antrąją vietą iškovojo Klaipėdos atstovas Žilvinas Liekis, o trečiąją vietą užėmė Mažeikių miesto atstovas Kasparas Stonkus.

Mūsiškis Rokas Domeikis tarp prizininkų nepateko, nes Rokas prieš varžybas neturėjo kur pasitreniruoti. Juk Šilutėje tokio džiaugsmo kaip plaukimo baseinas nerasi. Tad šaunu vien tai, kad Rokas sutiko atstovauti Šilutės miestui tokio pobūdžio varžybose.

Jis finišavo septintas ir Šilutės rajono gyventojams laimėjo 15 proc. nuolaidą lankytis poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ vandens ir pirčių erdvėje.

Nuolaida galioja nuo rugsėjo 18 dienos iki 2017 m. gruodžio 20 d. (imtinai) pateikus dokumentą su nurodyta gyvenamąja vieta.