Rudenį nelaimingi atsitikimai gamtoje užklumpa dažniau

Bta 08 24Atsisveikinti su vasara sunku, tačiau besikeičianti gamta, rudens derlius, pramogos rudenėjančiuose parkuose ir miškuose – tie dalykai, kurie atėjus rudeniui tikrai džiugina. Deja, bet smagiai leidžiamas laikas gamtoje turi savo kainą. Draudimo bendrovė BTA praneša, kad nors daugiau kaip 50 % visų nelaimingų atsitikimų nutinka buityje, net trečdalis jų įvyksta pramogaujant gamtoje.

BTA Šilutės klientų aptarnavimo centro vadovė Rūta Overlingienė teigia: „Ruduo – išskirtinis metas pramogų ir, neretai nelaimių prasme. Šiuo metų laiku žmonės traumas patiria ne tik buityje, bet dažniau nukenčia nuo tik rudeniui būdingų nelaimių užklumpančių sode ir miške – gyvūno ar erkės įkandimo, gyvatės įkirtimo ir net apsinuodijimo grybais, kai tuo tarpu žiemos pradžioje nelaimingi atsitikimai dažniausiai būna susiję su raiščių patempimais, galūnių išnirimais ar kaulų lūžiais“.

Praėjusį rudenį ir žiemą dėl įvairių nelaimingų atsitikimų draudimo bendrovė BTA išmokėjo 350 tūkstančių litų draudimo išmokų, kurias gavo daugiau kaip 700 dėl nelaimingo atsitikimo nukentėjusių klientų. Vien dėl patirtų traumų buvo išmokėta 260 tūkstančių litų, ir tai vidutiniškai sudaro 350 litų sumą asmeniui.

Artėjant rudeniui BTA ragina nepamiršti savo ir artimųjų saugumo, nes apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų ne tik paprasta, bet ir nebrangu.

„Kaskart savo klientams stengiamės pateikti aktualius draudimo sprendimus ir šį kartą siūlome naujieną – rudens komplektą besidraudžiantiems! Tik dabar draudžiantis nuo traumų, netekto darbingumo ar mirties, dovanojame papildomą apsaugą nuo pasiutligės, gyvatės įkirtimo ar kito gyvūno įkandimo, ūminio apsinuodijimo grybais, stabligės, o taip pat ir nuo erkinio encefalito bei Laimo ligos. Minimali tokio draudimo kaina metams nesiekia nei 50 litų, o apsidraudusiąjam garantuojama draudimo apsauga netikėčiausiose situacijose visus metus“, – draudimo nuo nelaimingų atsitikimų privalumus dėstė R.Overlingienė.