„Rudens simfonija“ – Bikavėnuose

bikavenu popiete dalyviaiBikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centras ir Bikavėnų kaimo bendruomenė surengė rudeninę šventę.
bikavenu popiete sveikina pauliu
Susirinkusiems savo koncertines programas dovanojo Bikavėnų liaudiškos muzikos kapela „Lolytėlė“ (vad. K.Budrys), Bikavėnų vokalinis moterų ansamblis „Žolyna“ (vad. L.Mieliulytė), Ramučių dramos teatras (rež. D.Minkevičienė) suvaidino spektaklį „Pinigėliai“.

Gražių jubiliejų proga buvo pasveikinti meno kolektyvų nariai S.Ežerinskienė ir A.Paulius, jiems įteiktos rajono mero V.Laurinaičio padėkos už ilgametę veiklą meno saviveikloje, padėkos raštus įteikė Vainuto seniūnas V.Mockus. Bendruomenės vardu už ilgą ir nuoširdų darbą pasveikinta ir buvusi Bikavėnų pradinės mokyklos direktorė V.Jasaitienė.

bikavenu popiete jasaitieneRenginyje dalyvavo ir Vainuto neįgaliųjų draugijos nariai, kurių pirmininkė A.Lileikienė taip pat sveikino savo draugijos narius jubiliejų proga. Po gražių sveikinimų visi klausėsi kolektyvų dainų, šoko, vaišinosi ir bendravo, dalijosi rudeniška nuotaika ir linksmai praleido lietingą popietę.