Rugsėjis demografiškai – neišskirtinis

civiline metrikacijaDemografiniu požiūriu rugsėjo mėnuo Šilutės rajone buvo labai vidutiniškas: gimė ir mirė po 48 žmones, susituokė 26 poros, o 12 porų santuoką nutraukė.

Rugsėjį gimė 22 berniukai ir 26 mergytės, 22 iš jų – mieste ir 26 – seniūnijose. Viena vieniša motina rugsėjo mėnesį susilaukė 1 kūdikio, 21 tėvas pripažino savo tėvystę. Jauniausiai gimdžiusiai moteriai buvo 19 metų, vyriausiai – 41-eri.

Populiariausi naujagimių berniukų vardai praėjusį mėnesį buvo Kristupas, Matas ir Kajus, o rečiausi – Herkus, Elijus ir Vainoras. Mergaitės dažniausiai vadintos Urte, Austėja ir Auguste, suteikti ir retesni vardai: Elzė, Evita ir Jorė.

Daugiausia kūdikių – net 86 – šiemet sulaukėme liepos mėnesį, o mažiausiai – 31 kūdikis gimė gegužę.

Rugsėjį atsisveikinome su 29 vyrais ir 19 moterų, 26 velioniai gyveno mieste, 22 seniūnijose. Vyriausiam velioniui buvo 94 metai.

Didžiausias mirčių skaičius – 62 – šiemet užregistruotas kovą, o mažiausias – 39 – rugpjūtį.

Rugsėjį iš 36 santuokų 13 įregistruota bažnyčioje, dar dvi – užsienyje. Nebe pirmą kartą tuokėsi 4 vyrai ir 3 moterys.

Nepilnamečių jaunavedžių nebuvo, 11-os jaunikių ir nuotakų amžius buvo nuo 18 iki 23 metų, vieno amžius viršijo 51-erius metus.

Daugiausia vestuvių šiemet buvo rugpjūtį – amžiną meilę prisiekė net 107 poros, o sausį – tik šešios. Bet pastarąjį mėnesį būta daugiausia ištuokų – skirtingais keliais pasuko 19 porų, o mažiausiai – 5 poros – gegužę.

Visos 12 ištuokų rugsėjį įvyko abiejų sutuoktinių sutarimu, gyventi su motinomis liko visi 13 šių porų vaikų.