Rugsėjis pakvietė į jau šeštąją TAU mokslo metų pradžios šventę

Auksiniais lapais nubarstytais takais į mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 30-ąją rinkosi virš šimto Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojų. Susirinkusius šokiais „Vines maršas“ ir „Padispanas“ pasveikino universiteto šokių kolektyvas „Aukštumala“, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro l. e. p. direktorė, TAU prorektorė Daiva Budvytienė (šio centro bazėje veikia universitetas) perdavė sveikinimus nuo Prano Avižinio, penkerius metus sėkmingai vadovavusio universitetui. Buvo sugiedotas universiteto himnas.

Pristatydama Kultūrinės ir dvasinės veiklos bei Sveikos gyvensenos fakultetų vadovus bei pokyčius jų tarpe, D. Budvytienė padėkojo už iniciatyvas ir darbštumą, linkėjo sėkmės naujaisiais mokslo metais. Pristatyta Elena Stankevičienė – naujoji Šilutės TAU rektorė, irgi sveikino visus senjorus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena, palinkėjo gražaus bendro darbo, supratimo.

Savivaldybės vicemeras Sigitas Šeputis bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė linkėjo sėkmingų mokslo metų, nesibaigiančio žinių troškimo. Svečiams ir fakultetų vadovams, naujajai rektorei padovanota gėlių.

Mokslo metų atidarymo iškilmėse taip pat koncertavo universiteto mišrus choras „Šilas“ (vadovė Loreta Mieliulytė). Literatų sambūrio „Vėdrynas“ vadovė Irena Arlauskienė pasidžiaugė prasmingu ir gausiu praėjusių mokslo metų darbu: trimis naujomis knygomis. Viso renginio metu skambėjo vėdryniečių eilės apie rudenį.

Vartai į žinių pasaulį atverti. Po jį ir vėl visus metus klajos Šilutės TAU klausytojai, varstydami literatūrinių žinių, sveikatos ir saviraiškos pasaulio duris. Kiekvienas čia tikisi rasti sau mielą užsiėmimą, sužinoti daug naujo, surasti naujų draugų.

Šeštieji universiteto mokslo metai prasideda. Laukia daug įdomių paskaitų: susipažinsime su Kaliningrado krašto politika, ekonomika ir geopolitika, etnokultūros paskaitoje būsime pakviesti prisiminti ir praktikuoti tautos papročius, išvysime literatūrinę-muzikinę dedikaciją Ievai Simonaitytei „Pasivaikščiojimas su Šventvakarių Ėve“. Sveikos gyvensenos fakultete gilinsime žinias apie ligas, mokysimės, kaip jas atpažinti ir valdyti.