Rugsėjo 1-ąją mokiniai šventė ir su alkoholiu

Paaugliai girtauja. / Asociatyvi drugfreehomes.org nuotr.Pirmąją mokslo metų dieną didesnės nei įprasta policijos pajėgos ne tik užtikrino eismo saugumą, bet ir visą dieną daugiau dėmesio skyrė viešosioms vietoms.

Šiemet Mokslo ir žinių diena Tauragėje, Šilalėje, Šilutėje ir Pagėgiuose paminėta palyginti ramiai, grubesnių viešosios tvarkos pažeidimų ar eismo įvykių, kuriuose būtų dalyvavę ar nukentėję nepilnamečiai neužfiksuota.

Pareigūnai iki vėlaus vakaro tikrino jaunimo pamėgtas viešąsias vietas. Daugiausia pažeidimų, susijusių su alkoholio vartojimu viešose vietose, šiemet užfiksuota Pagėgiuose, vartojančios alkoholį pareigūnams įkliuvo net penkios 16-17 metų merginos. Tiek pat protokolų už girtavimą bei du protokolus už girto pasirodymą viešoje vietoje surašyta ir suaugusiems pagėgiškiams.

Kelyje dirbantiems patruliams pirmadienį įkliuvo ir trys neblaivūs vairuotojai.

Šilutėje pirmadienio naktį pareigūnams teko tramdyti triukšmaujančius nepilnamečius Kęstučio gatvėje esančio darželio teritorijoje, o rugsėjo 1-ąją kelios apsvaigusios nepilnametės pastebėtos vienoje iš rajono mokyklų.

Stebėtos ir prekybos vietos, tačiau alkoholio pardavimo atvejų nepilnamečiams nenustatyta.

Panašias priemones, skirtas viešajai tvarkai užtikrinti ir neblaivių nepilnamečių bei alkoholio vartojimo viešosiose vietose prevencijai, policija vykdys visą šią savaitę.