Rugsėjo 1-osios nelaimės: bulius subadė šeimininką, degė senolės butas, kitas senolis sukėlė avariją

avarija gelezinkelio g rolandoRugsėjo 1-osios rytas Šilutėje ir rajone nebuvo ramus, priešingai – paženklintas nelaimių. Mieste ne kartą kaukė visų specialiųjų tarnybų – greitosios, gaisrininkų ir policijos – sirenos.

Rytą Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje bulius subadė 48 metų vyrą, gesinti butą Šilutėje skubėjo ugniagesiai, o vidurdienį greitosios ir policija sulėkė į Geležinkelio gatvę, kur vienas po kito įvyko du automobilių susidūrimai…

Įsiutęs bulius subadė šeimininką

Pirmadienio rytą, prieš 9 val., Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Buikiškės kaime bulius subadė 48 metų vyriškį.
 
Ūkininkas, norėdamas parduoti tris auginamus galvijus, išsikvietė gyvulių supirkėjus. Į atvykusį automobilį galvijams vežti įvarė du bulius, o varant trečiąjį bulių raguotis pasiuto.

Pasak vyriškio, iki tol gyvulys buvo ramus, nieko nepuldavo, tačiau pardavimo rytą matyt nujautė kažką negera – kaip pasakojo ūkininkas, net neėdė jam atnešto pašaro.

Vėsų rytą vyras užsivilko ryškius marškinius ir nė nepagalvojo, kad tai galėtų suerzintį iki tol jaukų ir paglostyti prisileidžiantį galviją.

Vedamas apie 800 kg sveriantis bulius netikėtai puolė šeimininką. Vyras, įsitvėręs ragų, dar bandė sutramdyti agresyvų gyvulį ir išsilaikyti ant kojų, tačiau galingas bulius parbloškė jį ant žemės ir ėmė badyti.

Netoliese buvę artimieji gelbėjo nelaimės ištiktą giminaitį – bandė pagaliais nuvyti įsiutusį bulių. Galiausiai užpultajam pavyko atsistoti ir pasislėpti už sienos. Neilgai trukus aplinkiniai nuramino siautėjusį gyvulį ir įvarė jį į supirkėjų automobilį, kuriuo visi trys galvijai buvo išvežti iš ūkininko kiemo.

Sužalotam vyrui iškviesta greitoji. Medikai įtarė, kad vyrą talžęs bulius galėjo sulaužyti kaulus. Nukentėjusysis išvežtas į Šilutės ligoninės traumatologijos skyrių.

88-erių senolė paskendo dūmuoseavarija gelezinkelio g rolando 2 p

Vakar rytą Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Šilutėje, Tilžės g. 16 name dega butas. Nuvykus paaiškėjo, kad moliniame name esančiame bute buvo tik viena 88-erių senolė, o patalpos jau skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai nustatė, kad užsidegė virš krosnies esanti medinė sija, dūmai sparčiai išplito po visą butą. Bet gelbėtojai suspėjo laiku – jie užgesino gaisro židinį, o buto šeimininkė perduota atvykusiems greitosios medikams. Bet šie rimtų negalavimų nepastebėjo.

Avariją sukėlė 95 metų senolis

Vidurdienį penkių jaunų merginų pasivažinėjimą po miestą nutraukė 95 metų senolio neapgalvoti manevrai.
Merginos automobiliu „Nissan Almera“ važiavo pagrindine Geležinkelio gatve, prie vairo sėdėjo 22 metų katytiškė. Joms priešais atvažiavo 95-erių senolio vairuojamas „Audi 80“. Senolis merginoms prieš pat nosį staiga savuoju automobiliu pasuko į kairę ir kaktomuša  rėžėsi į „Nissan“.

Iš penkių „Nissan Almera“ važiavusių merginų dvi buvo sužeistos, jos greitosios automobiliais išvežtos į Šilutės ligoninę. Viena jų – vairuotoja, kitai sužeistajai – 16 metų. Kitos keleivės tik stipriai išsigando.

Senolis usėniškis tvirtino, kad merginos parlėkė dideliu greičiu, o šios tai atkakliai neigė ir sakė, jog vyras joms užkirto kelią palei nosį. Avarijos liudininkų teigimu, senolį galėjo apakinti saulė. Beje, nelaimės kaltininkas nenukentėjo, tačiau galvą susitrenkė kartu važiavusi senolio dukra. 62 metų moteris paguldyta į ligoninę.

Tuoj po šios avarijos čia pat įvyko ir antra eismo nelaimė. Automobilis „Opel Omega“, vairuojamas pusamžio Juknaičių gyventojo, važiuodamas iš Melioratorių alėjos nepastebėjo į avarijos vietą atvažiuojančio pareigūnų automobilio, nors pastarasis važiavo su įjungtais švyturėliais. „Opel“ stuktelėjo į policijos automobilį ir numušė bei sulamdė savo buferį.

Šiame susidūrime niekas nenukentėjo.