Rugsėjo 22 dieną į Klaipėdą kviečia didžiausia mados ir grožio mugė „Design for life“

 

Untitled-2 copySvarstote, kokiais drabužiais, aksesuarais, grožio priemonėmis, o galbūt interjero detalėmis papildyti savo rudens pirkinių sąrašą? Tuo pasirūpins rugsėjo 22 dieną į Klaipėdą atvyksianti didžiausia mados ir grožio mugė „Design for life“. Stulbinantį skaičių prekės ženklų po vienu stogu sutraukiantis nemokamas renginys taps tikra atgaiva rudeniškam šeštadieniui.

Arena talpins virš 150 prekės ženklų

Rugsėjo 22 dieną, šeštadienį, nuo 10 iki 17 valandos vyksianti mados ir grožio mugė „Design for life“ po vienu stogu sujungs per 150 mados ir grožio kūrėjų, kurie į „Švyturio areną“ atvyks ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Kosmetika, grožio priemonės, drabužiai, aksesurai, papuošalai, rankinės, avalynė, vaikiški ir vyriški drabužiai, interjero detalės – tokia gausa pasiūlymų pasitiks mugės lankytojus.

Sezono tendencijos vienoje vietoje

Domiesi, kokie audiniai, spalvos ir siluetai bus aktualūs šaltuosius metų sezonus? Ieškai priemonių savo plaukams, kūnui ar odai? Svarstai kokiomis detalėmis atnaujinti interjerą? „Švyturio arenoje“ nuo grožio iki mados sujungsiančioje mugėje bus pateikiamos ir sezono aktualijos. Vienoje vietoje šimtus prekės ženklų subursiantis renginys kvies ne tik pasigrožėti naujomis gerai žinomų prekės ženklų kolekcijomis, bet ir atrasti naujus dar nematytus prekės ženklus.

Lankytojams – išskritinis pasitikimas

Nemokamu įėjimu bei gausybe prekės ženklų vienoje vietoje viliojanti mados ir grožio mugė „Design for life“ pirmuosius savo lankytojus pasitiks ir su dovanomis. Nuo 10 valandos „Švyturio arenoje“ organizuojamoje mugėje bus dalinami žurnalai. Tad jei dar svarstai, ar paskirsti savo šeštadienį madai ir grožiui, nedvejok. Nemokamas renginys duris atvers jau rugsėjo 22 dieną, šeštadienį, nuo 10 iki 17 valandos.