Rugsėjo 5-ąją mūsų visų laukia Žuvienės virimo čempionatas!Įdomybių katilas Nr. 2

P9060104* Žuvienės čempionate dalyvaujančių komandų skaičius sparčiai artėja prie trisdešimtuko. Visos komandos nusiteikusios rimtai. Išvirti didelį kiekį žuvienės reikalingas ypatingas meistriškumas.

* Daugiausia žuvienės ketina išvirti jau 6-ąjį kartą čempionate dalyvaujantis komandos „Šilutės ereliai 777“ žuvienės virimo meistras Algimantas Svitkinas. Šios komandos katile kunkuliuos net 320 litrų žuvienės!!!

* Net dvi komandas užregistravo toks nedidelis ir simpatiškas Jurbarko rajono miestelis – Viešvilė. Stebėtis tuo ypatingai nereikėtų, nes pagrindinė komanda „Viešvilės upėtakis“ su savo virėju Valentinu Kucinu čempionate dalyvaus jau 5 kartą. Praėjusiais metais būtent jie triumfavo žuvies sriubos kategorijoje. Šiais metais prie „Viešvilės upėtakio“ prisijungs antroji Viešvilės komanda – „Prieš srovę“.

* Penktąjį kartą čempionate dalyvaus ir Elektrėnų „Elektrinis ungurys“, ir Vilkaviškio rajono komanda „Vištytežerio sygos“. Solidų dalyvavimo čempionate 5-uką anketoje pažymi ir Prienų „Nemuno kilpų žvejai“. Čempionatas turi savų senų tradicijų ir komandos senbuvės jo metu jaučiasi gerai.

* Vienas iš čempionato rėmėjų – „Šilutės būstas“ šiais metais pasiūlys gražią naujovę: čia pat vietoje, Šilutės uoste, bus galima nusikaldinti čempionato ženklą – monetą ir į namus grįžti ne tuščiomis rankomis. Šis suvenyras turėtų būti ypač populiarus ne tik tarp žiūrovų, bet ir tarp atvykusių komandų.

* Jau keletą čempionatų įdomesnėms atvykusioms komandoms savo prizus įsteigdavo ir pačios scenoje įteikdavo įvairios mūsų krašto firmos ir įmonės. Šiais metais šios tradicijos ketiname laikytis, todėl kviečiame steigti savo prizus ir apie tai informuoti organizatorius. Būsime jums dėkingi ir tuo pačiu įtrauksime jus į čempionato bičiulių garbingąjį sąrašą.

* Neramiai sekame sinoptikų prognozes, kurios nuolatos keičiasi. Bet norisi tikėtis, kad 7-ojo čempionato dieną nereikės vienoje rankoje laikyti kvepiančios žuvienės lėkštę, o kitoje – skėtį. Tikiu, kad lietus rugsėjo 5-ąją su žuvienės čempionatu taikiai prasilenks, vienas kitam netrukdydami ir nuotaikos negadindami.

* Jeigu kirba mintis patiems dalyvauti čempionate ne kaip žiūrovams, o kaip virėjams – dalyviams, turite užpildyti dalyvio anketą, kurią rasite Šilutės savivaldybės interneto tinklapyje.

Gerų emocijų ir sportiško, azartiško adrenalino dozę jums tikrai garantuojame. Visų jūsų laukia Šilutės uostas su verdamos žuvienės katilų alėja, kurioje vaikštinėjimas nekainuoja nei blizgančio žvyno, nei margaspalvio peleko.

Nepamirškite prigriebti su savimi fotoaparato ar panaudoti savo išmaniuosius telefonus ir ufiksuoti įdomiausias čempionato akimirkas, nes kartu su „Šilutės naujienomis“ skelbsime konkursą „Įsimintiniausia čempionato akimirka“.

Nugalėtojus premijuosime čempionato striukėmis, kuprinėmis ir kepuraitėmis.

Su pagarba – čempionato vyr. šefas Marijus BUDRAITIS