Rugsėjo pradžioje policija daugiau dėmesio skirs eismo saugumui ir viešajai tvarkai

policijaRudenį į mokyklas grįžus moksleiviams, gatvėse ir keliuose gerokai padaugėja vaikų, dėl to policija ragina eismo dalyvius, ypač automobilių vairuotojus, kelyje būti budriems ir elgtis atsakingai.

Siekiant, kad prasidėjus mokslo metams kelyje nukentėtų kuo mažiau nepilnamečių, visą rugsėjį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skirs daugiau dėmesio eismo saugumui ir viešajai tvarkai.

Jau pirmosiomis mokslo metų dienomis daugiau pareigūnų išvysime gatvių sankryžose, prie pėsčiųjų perėjų bei tose miestų ir gyvenviečių vietose, kur eismas yra intensyvesnis. Pirmąją rugsėjo savaitę pareigūnai budės prie mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų ne tik rytais, kai vaikai skuba į mokyklas, bet ir po pietų, kai pamokos baigiasi.

Visą mėnesį keliuose policija organizuos prevencines priemones, kurių metu bus vykdoma sustiprinta vairuotojų blaivumo, važiavimo greičio, saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose kontrolė. Daugiau policijos dėmesio sulauks motociklų, mopedų vairuotojai, taip pat jaunieji dviratininkai, automobilius vairuojantys moksleiviai. Ištisus metus reguliariai bus organizuojami ir atsitiktiniai vaikus į mokyklas vežančių autobusų vairuotojų blaivumo patikrinimai.

Rugsėjo pradžioje pareigūnai taip pat atidžiau nei įprastai stebės viešąsias miestų ir rajonų gyvenviečių erdves, reguliariai bus tikrinamos jaunimo pamėgtos susibūrimo vietos Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje bei Pagėgiuose, o apsvaigę nepilnamečiai, girtavimas viešosiose vietose bus vertinamas principingai. Pareigūnai ragina ir mokinių tėvus nelikti abejingiems bei pasidomėti, ką laisvalaikiu veikia jų vaikai, skatinti juos užsiimti turininga ir aktyvia veikla.

Policija linki moksleiviams saugių ir prasmingų mokslo metų.