Rugsėjo – spalio mėnesiais tęsiamos mankštos ir kalanetikos treniruotės

kalanetika VSB„Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“, – yra pasakęs Bodo Werner. To nepamiršta ir daugelis šilutiškių, gausiai besilankančių Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose sveikatingumo renginiuose.

Ir rugsėjo – spalio mėnesiais Visuomenės sveikatos biuras tęsia vasarą pradėtas ir didelio susidomėjimo sulaukusias nemokamas kalanetikos treniruotes – dabar jos rengiamos Šilutės pirmosios gimnazijos sporto salėje.

Rugsėjo 8 dieną į pirmąją treniruotę gimnazijos salėje atvyko net 92 dalyviai (buvo užsiregistravę daugiau kaip 100). Biuro specialistai džiaugiasi teisingu Šilutės rajono savivaldybės gyventojų požiūriu į sveikatą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną.

Pirmojoje treniruotėje Šilutės r. sav. Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė sveikino visus susirinkusius dalyvius ir linkėjo puikiai praleisti laiką, pabendrauti du mėnesius. Treniruotės vyks du kartus per savaitę – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17.30 val.

Šilutės r. sav. Visuomenės sveikatos biuras ir šį rudenį į nemokamas mankštas kviečia rajono senjorus. Mankštos rengiamos Šilutės sporto klube „Atėnė“ antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 14.00 val. Pirmosiose treniruotėse dalyvavo apie 70 senjorų, kurie sportavo pasiskirstę į dvi grupes.