Rusai „Vilkyškių pieninės“ sūrį įvertino auksu medaliu

suris-60489469Maskvoje vykstančioje tarptautinėje maisto pramonės parodoje „ProdExpo 2014“ šilutiškio vadovaujamos „Vilkyškių pieninės“ kietasis sūris „Jubiliejinis 1934” buvo apdovanotas aukso medaliu.
Lietuvių gaminys buvo įvertintas už inovatyvias technologijas ir įpakavimą.

„Džiaugiamės, kad kantrus mūsų darbas buvo auksu įvertintas vienoje iš didžiausių maisto pramonės parodų pasaulyje. Šį sūrį „Vilkyškių pieninės“ technologai vystė daugiau nei trejetą metų.

2 mėnesių brandinamas kietasis premium kokybės sūris yra specialiai kurtas pieninės aštuoniasdešimtmečio proga. Tarptautinis pripažinimas už inovatyvumą mums visuomet yra pats didžiausias įvertinimas.

Jis parodo, kad pažangūs Lietuvos pieno gamintojai, pasitelkę sukauptą patirtį ir inovacijas, gali diktuoti madas net ir tarptautinėse rinkose”, – teigia „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius šilutiškis Gintaras Bertašius.

Sūris „Jubiliejinis 1934” išsiskiria ne tik skoniu, bet pakuote. Jis brandinamas specialioje sūrio dangoje, kuri sukuria natūralias brendimo sąlygas. Pati mėlynos spalvos (royal blue)  danga sūrių gamyboje pasaulyje naudojama itin retai.

„Prodexpo  2014“ komisija inovatyvaus gaminio konkursinei programai pateiktus maisto produktus vertino pagal jų kokybę, išvaizdą ir įpakavimą. Renkant inovatyviausius produktus atsižvelgta į gaminio originalumą, gamybos technologijų pažangumą, pakuotės dizainą, funkcionalumą ir konkurencinius pranašumus rinkoje.

Parodoje „Prodexpo  2014“ prisistatė per 2300 maisto pramonės atstovų iš 63 valstybių. Paroda šiais metais surengta dvidešimtą pirmą kartą.