Rusnė tapo Dakaro ralio ambasadore

dakaro ralio_veliava_ant_pliksnio_namo„Pasinaudodamas proga norėčiau perduoti linkėjimus visiems rusniškiams ir Raimiui Plikšniui. Jis manęs prašė, sakė, kitaip nebegalėsiu į Rusnę atvažiuoti“, – toks linkėjimas atskriejo į Lietuvą iš vieno garsiausių pasaulyje renginių – Pietų Amerikoje vykstančio Dakaro ralio.

Taip pirmadienį (sausio 9 dieną) šmaikštavo ką tik septintajame Dakaro ralio etape finišavęs lenktynininkas Antanas Juknevičius tiesioginės DELFI.lt transliacijos iš Bolivijos metu. Šį įrašą peržiūrėjo 104 tūkstančiai internautų.

Rusnės seniūnijos bendruomenės pirmininką, kaimo turizmo sodybos „Pakalnės vingis“ savininką Raimondą Plikšnį ypač pradžiugino iš kitos pasaulio pusės perduotas bičiulio linkėjimas.

Paklaustas apie tokią mielą staigmeną, R.Plikšnys „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad jo draugystė su A.Juknevičiumi tęsiasi jau 25-erius metus – Antaną jis pažįsta nuo tų laikų, kai jis dar nebuvo lenktynininkas. Abu vyrai buvo visureigių klubo nariai.

Draugus sieja ne tik panašus hobis, bet ir verslas: iš Neringos kilęs Antanas turi svečių namus Nidoje.

Anot R.Plikšnio, Dakaro ralyje Lietuvos vardą garsinantis lenktynininkas yra senas Rusnės bičiulis, dažnai apsilanko saloje. Kartą Antanas su draugais į Šaktarpio šventę buvo atvažiavęs visureigiais.

dakaro veliava_1Šiemetinis A.Juknevičiaus pasirodymas Dakaro ralyje – jau dvyliktas. Išvykstančiam į sunkiausią pasaulyje ralį draugui R.Plikšnys  pasakė: „Prisimink, kad Rusnė apsemta ir apšalusi. Būtų gražu, jeigu tu parsiųstum linkėjimus iš Dakaro, nes mūsų niekas čia negirdi“.

„Pasakiau juokaudamas, o jis prisiminė ir tiesiai prie 7-ojo etapo finišo perdavė linkėjimus. Smagu išgirsti, kai tau linkėjimai atskrieja iš kitos pasaulio pusės“, – pasakojo rusniškis.

Šiuo metu R.Plikšnio sodyboje plevėsuoja Dakaro vėliava, kurią prieš išvykdamas į Boliviją atvežė pats Antanas.

rusne dakaras_pliksnys_juknevicius_1„Tegul Rusnė būna Dakaro ambasadore“, – kabindamas vėliavą bičiulio sodyboje sakė lenktynininkas.

Raimundas labai palaiko savo draugą, kasdien stebi lenktynes. „Mes visą laiką sergam už Antaną“, – sako rusniškis, su bičiuliu susirašantis ir per „Facebook“. Jis džiaugiasi, kad draugas randa laiko jam atrašyti ir po varžybų, papasakoti apie save daugiau, negu rašoma spaudoje.

„Labai nuoširdus ir paprastas vyrukas tas Antanas“, – „Šilutės naujienoms“ sakė R.Plikšnys.