Rusnė turės lauko treniruoklius ir parems jaunimą

lauko treniruokliaiSocialinės apsaugos ir darbo ministerijos skirtų Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų progamos lėšų rusniškiai šiemet gaus šiek tiek daugiau nei pernai, o panaudoti tuos pinigus nutarė dviem dalykams.

Rusnės bendruomenės poreikiams iš minėtos programos šiemet atiteks 1854 eurai, tai yra 57,92 eurais (200 litų) daugiau nei pernai.

Rusnės bendruomenė nutarė, kad miestelio parke, tarp bažnyčios ir tvenkinio, reikėtų pastatyti lauko treniruoklius. Penki tokie treniruokliai jau šiemet rudenį turėtų pasiekti miestelį, ir tam rusniškiai atiduos visos sumos „liūto dalį” – 1509 eurus (90 proc. sumos).

„Lauko treniruokliai bus puiki laisvalaikio atgaiva ir mūsų senjorams, ir jaunimui“, – sako Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Dar 345 eurus nutarta skirti Rusnės pagrindinei mokyklai, kuri šiemet liepą organizuoja tarptautinę stovyklą „Vanduo ir žuvys“. Stovyklos veikloje dalyvaus ir kelios mūsų rajono mokyklos, atvažiuos svečių iš Vokietijos – Hageno miesto mokyklos moksleiviai.

Poros savaičių trukmės stovyklos metu veiks kūrybinės dirbtuvėlės, vyks edukaciniai užsiėmimai.

Pinigų stovyklos organizatoriams trūksta kelionei į Vilnių, kur nutarta nuvežti svečius, kad jie pamatytų mūsų sostinės įžymiausias vietas.