„Rusne Villa“ kviečia į lauko terasos atidarymą

96141781 923301718098260_1875401842075107328_nKarantinui einant į pabaigą ruošiamės atnaujinti restorano veiklą ir mes! Labai pasiilgome Jūsų ir visus kviečiame į mūsų LAUKO TERASOS ATIDARYMĄ jau GEGUŽĖS 9 d.! Norime Jums pristatyti mūsų ATSINAUJINUSĮ MENIU!

Pristatymo proga, galėsite visus naujus patiekalus ragauti net su 20 % nuolaida!
Atsidarysime pagal visus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus bei atliksime viską, kad užtikrintume Jūsų bei mūsų darbuotojų saugumą.

* Esame įrengę didelę lauko terasą: atstumai tarp staliukų – 2 metrai.

* Turėsime įrengtą svečių rankų dezinfekavimo stotelę.

* Prašysime atsiskaityti grynaisiais pinigais, jei yra galimybė – duoti lygią sumą, išvengiant būtinybės atiduoti grąžą.

* Į vidines mūsų patalpas patekti bus galima norint apsilankyti WC, į vidų vienu metu įleisime tik vieną vyrą ir vieną moterį.

* WC sudėti dezinfekuojantys muilai.

* Visos patalpos bus dezinfekuojamos kas 2 valandas.

* Valgant ir geriant lauko terasoje svečiams dėvėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių neprivaloma. Ši taisyklė reikalauja didžiausio Jūsų supratingumo. Prie vieno staliuko GRIEŽTAI leisime sėdėti ne daugiau nei 2 asmenų grupėms, išskyrus grupes, kurias sudaro artimieji giminaičiai, įtėviai, įvaikiai, globėjai ir rūpintojai. Didesnių nei 2 asmenų grupių turime teisę paklausti ir įsitikinti ar tikrai Jus sieja giminystės ryšiai.

* Rūpinkimės vieni kitų sveikata! Prašome nesilankyti ir būti atsakingiems, jei jaučiate bet kokius simptomus, atitinkančius COVID-19, peršalimą arba turite artimoje aplinkoje galimai užsikrėtusių COVID-19.

* Čiaudint, kosint skatiname laikytis etiketo, t. y., tai daryti į vidinę sulenktos rankos pusę.

Labai norime su Jumis pasimatyti, todėl stengiamės sukurti maksimaliai saugią aplinką Jums ir mums. Labai iš Jūsų visų prašome supratingumo ir atsakomybės, nes karantinas dar nebus pasibaigęs.

Kadangi staliukų kiekis lauko terasoje ribotas, labai prašome staliukus rezervuoti iš anksto telefonais: +370 652 97333 arba +370 626 37787.

Labai pasiilgom!

Reklama: kiemoprojektai.lt