Rusnėje startavo kūrybos namų „Idėja“ koncertų maratonas

KURYBOS NAMU KONC RUSNEJE 1Entuziastų grupė, pasivadinusi kūrybos namais „Idėja“, kurių lyderiai – dainininkas Valdas Lacko ir fotografas Andrius Vaišnoras, sugalvojo paįvairinti sau ir kitiems gyvenimą netikėtais koncertais.

Pirmasis šių entuziastų koncertas jau įvyko Rusnėje ir, kaip paskelbė renginio sumanytojai, tai startas koncertų maratono, kuris gali nusidriekti po visos savivaldybės gyvenvietes ir už jos ribų. Svarbu, kad tose gyvenvietėse atsirastų tokių pat entuziastų, norinčių sujudinti gyvenvietės kultūrinį gyvenimą ir norinčių parodyti savo kūrybą bendrame koncerte.

Į kūrybos namų „Idėja“ pirmąjį koncertą Rusnėje , vaikų darželio aikštelėje, susirinko apie 100 įvairaus amžiaus žmonių su vaikais ir vaikaičiais. Kad žiūrovai nesu-žvarbtų, koncerto organizatoriai vaišino karšta arbata su medumi. Nebuvo jokios komercijos ir įkyrios reklamos, koncertas buvo nemokamas.

Rusniškiai aplodismentais pasitiko savus dainininkus – Nidą Pečkį ir Gretą Vitonytę. Abu atliko po 5 savo dainuojamosios KURYBOS NAMU KONC RUSNEJEpoezijos kūrinius, kurių ne vieną žiūrovų pageidavimu teko pakartoti. N.Pečkio daina „Rusne, aš myliu Tave tokią“ jau pretenduoja tapti nauju Rusnės himnu, nes šią dainą dainininkas dainavo su visų koncerto dalyvių choru.

Po dainuojamosios poezijos atlikėjų koncertavo jau gerai rusniškiams žinomi dainininkai Valdas Lacko, jo žmona Vainora bei sesuo Vita Vaišnorienė. Jų koncerto sėkmę ir netilstančius žiūrovų aplodismentus užtikrino atliekami šlageriai ir pagal rusniškio Vitalijaus Deniušo eiles sukurtos dainos.

Koncertą užbaigė nauja estrados grupė „Impresija“, kurią subūrė V.Lacko. Į grupę jis pasikvietė ne tik sau artimas dainininkes – seserį Vitą, žmoną Vainorą, bet ir  šilutiškius muzikantus Evaldą Mockų bei Gytį Saveljevą ir jauną gitaristą virtuozą iš Kartenos Tomą Narkų.

Artimiausi kūrybos namų „Idėja“ koncertai jau suplanuojami Natkiškiuose, Juknaičiuose.

Daugiau nuotraukų Facebook albume!

Projektas: „Prie Šyšos krantų: Kūryba.“