Rusnės centre automobilis rėžėsi į pastatą

 TARANASTrečiadienio rytą Rusnės miestelio centre – Neringos ir Šilutės gatvių sankryžoje – lengvasis automobilis rėžėsi į nenaudojamą, prieš kelerius metus suremontuotą pastatą.

Šis pastatas priklauso UAB „Energetinių objektų statyba“. Bendrovė siejama su LR Seimo nario Audriaus Endzino šeima.

Džiugiausia žinia ta, kad nei praeiviai, nei automobilį vairavusi jaunuolių porelė nenukentėjo, nors automobilis sudaužytas neberemontuojamai.

Trečiadienio rytą, pasak įvykį mačiusių žmonių, juodos spalvos lengvasis automobilis greitai važiavo Neringos gatve. TARANAS 2

Privažiavęs minėtą sankryžą, tarsi per vėlai apsisprendė sukti į Šilutės gatvę ir peršokęs neaukštą šaligatvį trenkėsi tiesiai į restauruoto senos vokiškos statybos pastato kampą. Gatvėje nesimatė jokių stabdymo žymių.

Smūgis didelių nuostolių namui nepadarė. Sienoje liko tik automobilio dažų žymių ir aušinimo skysčio liekanų, pabraižytas tinkas.

Po smūgio išsiskleidė automobilyje esančios apsaugos pagalvės ir automobilyje esantis vaikinas bei mergina buvo apsaugoti nuo rimtesnių sužalojimų.

Avariją patyrusiems jaunuoliams iš garais apsipylusio automobilio padėjo išsiropšti praeiviai. Į įvykio vietą atskubėjusi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė pamatė, kad abu avarijos dalyviai sužalojimais nesiskundžia, vis dėlto nusprendė merginą palydėti į šalia esantį medicinos punktą. Pasak seniūnės, buvo akivaizdu, kad mergina stipriai išsigando. Medikai jai suteikė pagalbą.
Į įvykio vietą skubiai atvyko ir automobilio savininkas – vieno iš nelaimę patyrusių jaunuolių tėvas.

Šalia įvykio vietos gyvenantis Darius Vismantas nedelsdamas pasirūpino, kad avariją patyrusiame automobilyje būtų atjungtas elektros šaltinis – akumuliatorius ir taip apsaugojo automobilį ir pastatą nuo galimo gaisro.