Rusnės festivalyje – Lietuvos muzikos žvaigždės ir pramogos

Rusnes festivalisGerai žinomi Lietuvos atlikėjai – Saulius Prūsaitis, Monika Linkytė, grupė „Rondo“, Radistai, iliuzionistas Mantas Wizard, kylanti ir „Depeche mode“ programą turinti klaipėdiečių grupė „Royce“, „Kakė makė“ ir daugybė kitų muzikantų šią vasarą koncertuos didžiausioje Lietuvos saloje – „Rusnės festivalio“ metu.

Koncertuos populiarūs atlikėjai ir didžėjai

Šią vasarą didžiausioje Lietuvos saloje Rusnėje, po atviru dangumi, vyks didžiulis muzikos ir pramogų festivalis visai šeimai. Festivalyje dalyvaus esamos ir būsimos Lietuvių ir užsienio muzikos žvaigždės. Jau devintus metus vyksiantis renginys šiemet keičia stilių, taigi jo lankytojai išgirs ne „Kantri“ stiliaus dainas, bet populiarių Lietuvos atlikėjų ir gerai žinomų grupių koncertus.

Festivalio lankytojai galės išgirsti ir vairius muzikinius projektus, tokius kaip gyvai atliekamas Vytauto Kernagio dainas ar „The Beatles“ projektą.
„Jaunimas nenusivils atėjęs į festivalį, nes yra pakviesti vieni populiariausių Lietuvos didžėjų – „Radistai“. Taip pat vyksta derybos su Simona Bandita“, – atskleidžia vienas iš festivalio organizatorių Vygantas Stoškus.

Dienos metu festivalyje pasirodys gyvai grojančios jaunimo grupės, taigi kuriantis jaunimas jaunimas turės progą pasirodyti scenoje.
Savo mėgstamus atlikėjus galės pamatyti ne tik suaugę, bet ir vaikai. Mažuosius savo programomis džiugins „Kakė Makė“ ir vaikų grupė „Džimba“.

„Kiekvienas atėjęs į festivalį ras ką ten nuveikti“, – žada V.Stoškus.

Vyks seminarai apie sveikatą

Dvi dienas truksiantis „Rusnės festivalis“ žada daug pramogų visai šeimai: vėtrungių dažymo edukaciją, skrydį oru balionu, batutų miestą. Rusnė apsupta vandens, tai kaipgi be vandens pramogų? Galėsite pasiplaukioti vandens slidėmis, padangomis ar laivais kartu su salos kapitonais. O jeigu išalksite, galėsite užkąsti čia pat išrūkytos žuvies.

Renginys sudomins ir seminarais apie sveiką gyvenseną, ant Atmatos upės kranto veiks mobili tradicinė lietuviška pirtis, kurioje visą dieną vyks pirties programos su profesionaliu pirtininku.

Festivalio metu galėsite pamatyti ir aukščiausią Europoje – net 7 metrų aukščio dviratį, taip pat didžiausią šluotą, kirvį. Tomis dienomis į Rusnę žada atvažiuoti VW Vabalų klubo automobiliai, o jeigu pavyks, pamatysite ir lenktyninį automobilį, kuriuo Dakare skriejo Rusnės bičiulis Antanas Juknevičius.

Festivalio vietoje bus įrengta atskira zona palapinių miesteliui, tad atvykusiems iš toliau nereikės sukti galvos dėl nakvynės. Organizatoriai pasirūpino, kad automobiliai saugiai būtų palikti naujai suplanuotoje aikštelėje.

Mergaitės vardu Rusnė, pateikusios asmens dokumentą, į festivalį bus įleidžiamos nemokamai.

Daugiau informacijos www.rusnesfestivlis.lt