Rusnės ir Pamario mokyklų mokiniams artėja galimybė pradėti atostogas Taline!

rusnes mokAr pasiruošęs pasitikti vasarą puikia kelione į Taliną? Skrisk su „Air Lituanica“ ir praleisk su klasės draugais įsimintiną dieną Estijos sostinėje!, – tokiu šūkiu TAMO.lt ir „Air Lituanica“ kvietė moksleivius dalyvauti klasių nuotraukų konkurse, laimėti skrydį į Taliną ir taip pradėti savo vasaros nuotykius. Šiame konkurse pirmaujančiųjų pozicijas užima Šilutės Pamario pagrindinės ir Rusnės pagrindinės mokyklų mokiniai.

Norint dalyvauti konkurse reikėjo nufotografuoti visą klasę aviacijos tema ir įkelti nuotrauką ant TAMO.lt facebook sienos.talinas

Konkursas vyksta gegužės 22 – birželio 10 dienomis, dalyvauti gali visos mokyklos, naudojančios TAMO dienyną. Jungtinė TAMO.lt ir „Air Lithuanica“ komisija atrinks ir paskelbs penkias kūrybiškiausias, originaliausias ir daugiausia „like“ paspaudimų sulaukusias nuotraukas – finalininkes.

Laimėtojų klasė bus apdovanota skrydžiu visai klasei į Taliną.

Pirmojoje vietoje šiuo metu 2455 „like“ paspaudimus surinkusi Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos 1A klasė, kuri po konkurso nuotrauka surimavo štai tokį šūkį –  „Rinkis klasę 1A, skrisk su Air Lituanica“.

pamario„Sveiki! Esame 7b klasės Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai. Konkursui labai ruošėmės, todėl ši fotosesija prie Šilutės aerodromo sklandytuvų buvo labai smagi! Tikimės laimėti konkursą ir keliauti į Taliną su visa klase, o ten – įgyti naujų ir įsimintinų įspūdžių!“, – specialiai konkursui paruošta šilutiškių nuotrauka sulaukė 2375 „like“ paspaudėjų.

Kiek mažiau paspaudimų (1991) sulaukė Rusnės pagrindinės mokyklos 8 klasės „Skrydis iš mokyklos“.

Konkurso dalyviai sulaukė daug palaikančiųjų, todėl „like“ paspaudimų skaičius nuolat auga, ir jūs dar turite galimybę iki birželio 9 dienos palaikyti savo mylimą klasę! Visų konkurse dalyvaujančių facebook nuotraukų albumas ČIA.