Rusnės sala savo gamtos turtus ir turizmo paslaugas reklamuos internetinėje svetainėje

rusnes internetine svetaineRusnės sala pagaliau įsijungia į varžytuves dėl turistų su kitais poilsiautojų pamėgtais traukos centrais – nuo šiol ji turės platformą internete, kuri leis Rusnės mylėtojams ir kelionių entuziastams lengvai ir greitai atrasti visus salos privalumus. Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės teigimu, ateityje ketinama svetainės informaciją nuolat pildyti ne tik Rusnės, bet ir viso pamario naujienomis.

„Besidominčių Rusnės sala yra tikrai daug ir kasmet jų daugėja. Jau kelerius metus svarstėme, kaip geriau pristatyti Rusnę atvykstantiems turistams. Tikimės, kad internetinė svetainė bus naudinga ne tik nuolatiniams salos svečiams, bet pritrauks dar daugiau turistų“, – sako D.Drobnienė. Naujojoje internetinėje svetainėje salarusne.lt galima rasti informaciją apie lankytinas Rusnės vietas, pramogas saloje, surasti tinkamiausią vietą nakvynei, maitinimo įstaigų sąrašą ir kitą keliautojams aktualią informaciją.   Salarusne.lt internetinėje svetainėje skelbiama, kad šiuo metu Rusnės salos lankytojai gali apsistoti 15 sodybų, savo paslaugas turistams siūlo 5 sertifikuotos žuvies rūkyklos, o maitinimo paslaugas teikia restoranas ir greito maisto užkandinė.

Anot D.Drobnienės, Rusnę yra itin pamėgę poilsiautojai, kurie myli gamtą, vandenį, paukščių klegesį, ar tiesiog ramų poilsį joje. Tačiau pašnekovė pastebi, kad saloje netrūksta ir aktyvaus poilsio entuziastų.

„Į Rusnę užsuka turistai, norintys paplaukioti laivu, baidarėmis, išmėginti savo sėkmę žvejodami. Šeimos ir draugų grupės itin mėgsta leistis į žygius dviračiais ar pėsčiomis. Nida ir visas likęs marių krantas – ranka pasiekiami, dažnai ten plukdome savo svečius. Saloje yra daug pramogų ir jas kasmet renkasi vis daugiau keliautojų, taigi neabejojame, kad naujoji internetinė svetainė taps puikia pagalbos priemone poilsiautojams“, – sako D.Drobnienė.

Daugiau informacijos apie didžiausią Lietuvos salą Rusnę galima rasti internetinėje svetainėje www.salarusne.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje adresu https://www.facebook.com/salarusne/.