Rusnės specialiojoje mokykloje – nauja krepšinio aikštelė

KREPSINIORusnės specialiosios mokyklos direktorius Romualdas Blechertas įsitikinęs, kad mokykla išliks ir jos istorija toliau bus tęsiama. Taip jis kalbėjo atidarydamas seniai svajotą šiuolaikišką krepšinio aikštelę. Pasak direktoriaus, dabar liko įgyvendinti tik vieną ilgai puoselėtą svajonę – pastatyti naują sporto salę.

Geradarių dovana

Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai, kad ir neturėdami tinkamų sąlygų sportuoti, Lietuvoje garsėja sportiniais pasiekimais. Specialiųjų mokyklų čempionatuose jie ne kartą yra pelnę čempionų ar prizininkų vietas.

Nauja krepšinio aikštelės danga, stovai su lankais bei suoliukai žiūrovams mokyklai būtų atsiėję daugiau nei 70 tūkst. Lt, tačiau iš mokyklos biudžeto aikštelės įrengimui neprireikė nė lito. Aikštelę renovuoti pagal visus šiuolaikiškus standartus padėjo geradariai rėmėjai. Generalinis viso projekto rėmėjas – asociacija „International Women’s Association of Vilnius“.

Nemažai prisidėjo ir kiti mokyklos nuolatiniai rėmėjai:  Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubas „Smiltė“, „Lions Foerderverein Nienburg E.V.“, AB „Klaipėdos kartonas“, UAB „Romada“, UAB „Mūsų laikas“, UAB „Šilutės automobilių keliai“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Šarūno reklama“, UAB „Komunikacija ir konsultantai“.KREPSINIO 3

R.Blechertas tvirtai spaudė ranką ir dėkojo aikštelės statybos rangovui UAB „Tima“ direktoriui Petrui Juraškai. Jis sakė, kad visas mokyklos ūkinis personalas galėjo pasimokyti, kaip kruopščiai ir atsakingai buvo vykdomi darbai.

Žadėjo dalintis

R.Blechertas džiaugėsi, kad ši krepšinio aikštelė dabar yra geriausia Rusnės saloje ir kad ji papuošė salą. Pasak direktoriaus, aikštelė priklausys visiems Rusnės vaikams:  tikimasi, kad pavyks ja draugiškai dalintis su visais krepšinio mėgėjais.

Pirmąją treniruotę aikštelėje atliko Rusnės specialiosios mokyklos moksleivių krepšinio komanda, kuriai vadovauja mokytojas Vitalijus Škimelis. Sugebėjimus parodė ir gydomosios gimnastikos būrelis, išmėgino ne tik naująją dangą, bet ir krepšinio lanko tvirtumą.

Atidarymo šventę papuošė Šilutės rajono vaikų meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ ir juos lydinčios  šokėjos „Pamarietės“. Kolektyvams vadovauja Gražvydas ir Judrė Railos. Koncertavo ir Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“, kuriems vadovauja Lijana Šerpytienė.