Rusniškiai padėkojo Lietuvai būsimos estakados vietoje

RUSNISKIU ACIU_LIETUVAISu vėliava, padėkos plakatais ir kalėdiniais papuošimais kelios dešimtys rusniškių prieš savaitę susirinko prie apsemto kelio į salą. Į susirinkimo vietą tralu buvo atgabenti net du Kalėdų seneliai. Vienas jų pasivadino Senuoju (seniūnė Dalia Drobnienė), o kitas – Naujuoju (rusniškė Monika Petrulytė). Seneliams skirtą tralą papuošė bendruomenės “Rusnės sala” pirmininkas Saulius Bukantas.

Diriguojant Kalėdų seneliams visi susirinkusieji skandavo “Ačiū, Lietuvai”.

Pasak Senojo Kalėdų senelio, šiemet gruodžio 12 dieną LR Vyriausybės Susisiekimo ministerija pagaliau pasirašė rangos sutartį su rangovu, kuris iki 2018 metų pabaigos šioje vietoje turi pastatyti estakadą. Taigi, 2018 metų pabaigoje turi pasibaigti daug metų trunkančios rusniškių kančios dėl apsemto kelio.

Kalėdų seneliai ir kiti savanoriai kėlėsi tralu per vandenį sakydami, kad tai jau ko gero paskutinė 2017 metų persikėlimo akcija… Ta proga saldumynais buvo apdalinti visi tralų vairuotojai.

Po padėkos Lietuvai už būsimą estakadą rusniškiai susirinko Salos etnokultūros ir informacijos centre, kuriame koncertavo rusniškis bardas Nidas Pečkys.