Rusniškiai pagaliau važiuoja oriai: kelias į salą atidarytas

 

Rusnes kelias_2Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, atidarytas rekonstruojamas kelias iš Šilutės į Rusnę. Eismas jame dar bus reguliuojamas greitį ribojančiais ženklais, o atnaujinus asfaltavimo darbus, eismas bus reguliuojamas dar ir šviesoforais. Tačiau taip ilgai galimybės normaliai susisiekti su didžiąja žeme laukusiems rusniškiams tai jau nebesvarbu, jiems svarbiausia, kad keliu pagaliau leidžiama važiuoti. 

 

Šios akimirkos rusniškiai laukė labai ilgai ir ji atnešė begalinį džiaugsmą visiems salos gyventojams: pagaliau leista važiuoti naujuoju keliu Šilutė – Rusnė, pagaliau salos gyventojai didžiąją žemę pasieks oriai. Atidarydami kelią, rusniškiai dėkojo kelininkams, iškėlė savo vėliavą ir visi susikibę rankomis užtraukė Lietuvos himną.

Pasak Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės, šią „mažą“ naujieną seniūnija „nelegaliai“ sužinojo bene prieš dvi paras. Buvo pasakyta, kad gal būt, kai bus užpiltas paskutinis skaldos sluoksnis ir padaryti matavimai, kad yra viskas gerai ir taip, kaip turi būti, bus leista važiuoti keliu. „Vyrų darbas yra atlikti gerai, o ne šiaip sau. Jeigu jie būtų paskleidę šią žinią kol dar nebuvo tikri, ir vėliau mes vėl būtume nusivylę… Geriau nereikia. Taigi, lygiai 15 val. 55 min. vyrai paskambino ir pasakė: matavimai tinkami – galime leisti važiuoti“, – pasakojo seniūnė.

Tiesa, kol kas važiuoti naujuoju keliu galima tik netrukdant vyrams dirbti. Jeigu atsiras nesusipratimų, bus „skraidančių“ vairuotojų, kelią vėl reikės uždaryti. Todėl seniūnė ragina visus pasikalbėti su kaimynais, su jaunimu – visais, kam tai yra aktualu, ir paprašyti laikytis kelyje nustatyto važiavimo greičio bei kelininkų nurodymų.

Pirmadienio rytą „Šilutės naujienos“ dar kartą kalbino seniūnę D. Drobnienę ir teiravosi, ar nesulaukė nusiskundimų. Pasirodo, jokių skundų nebūta.

„Tik perduokite vyrams mūsų padėką už darbą ir galimybę važiuoti dar statomu keliu“, – sakė seniūnė.

Norime priminti, kad važiuojant iš Šilutės į Rusnę ir atgal neasfaltuotu kelio ruožu privalu laikytis saugaus atstumo, taip išsaugosite sveikus automobilio stiklus.