Rusniškiai pasiekė: per potvynių apsemtą kelią juos kels anksčiau

potvynis veza_per_vandeniBendruomenės „Rusnės sala“ ir Šyšos kaimo bendruomenės atstovai pasiekė, kad jau kito potvynio metu, kai bus apsemtas kelias į Rusnės salą, lengvieji automobiliai bus pradedami kelti, kai vandens gylis pasieks 15 centimetrų.

Iki šiol rusniškiams savo mašinas tekdavo mirkyti tol, kol vandens lygis nepasiekdavo 20 centimetrų.

„Šilutės naujienos“ jau rašė, kad rusniškiai ir Šyšos kaimo gyventojai šiemet išsiuntė raštą Lietuvos automobilių kelių direkcijai, prašydami paankstinti kilnojimo per užliejamą kelio ruožą laiką. Gyventojai teigė, kad daugeliui vairuotojų yra sudėtinga važiuoti apsemtu ruožu, kai vandens gylis būna arti 20-ies cm. Be to, tuomet labai gadinami automobiliai, o žmonės patiria didelių nepatogumų.

Praėjusią savaitę bendruomenių narius pasiekė Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojo Zigmanto Pervencko pasirašytas raštas, kuriame pranešama, kad jų prašymas išgirstas ir į jį atsižvelgta.

Tad jau artimiausioje ateityje lengvosios transporto priemonės apsemtu kelio Šilutė – Rusnė ruožu bus gabenamos tralais, kai vandens gylis šioje kelio atkarpoje pasieks 15 cm žymą.