Rusniškis geriausių „Pūko“ dainų koncerte gavo geriausio atlikėjo apdovanojimą

valdas lacko_geriausios_puko_dainosDaugelio tautiečių pamėgta lietuviškos muzikos radijo stotis „Pūkas“ kasmet prieš Kalėdas rengia šioje stotyje skambėjusių populiariausių dainų koncertą. Į 2016 metų geriausių „Pūko“ dainų koncertą buvo pakviestas ir rusniškis atlikėjas Valdas Lacko.

Pasak Valdo, koncerte jo laukė staigmena: radijo stoties vadovai įteikė padėkos raštą, pažymintį, kad „Pūko“ radijo klausytojai ir „Pūko“ TV žiūrovai Valdą išrinko geriausiu atlikėju.

„Dėkojame už Jūsų atliekamas dainas, taip laukiamas ir reikalingas visiems lietuvišką muziką mėgstantiems klausytojams. Ačiū už turiningą ir rezultatyvų bendradarbiavimą, prisidedant prie lietuviškos dainos ir nacionalinių vertybių išsaugojimo ir puoselėjimo. Linkime kūrybinės sėkmės ir naujų idėjų sėkmingo įgyvendinimo“, – padėkos rašte rašo UAB „Pūkas“ generalinė direktorė Lina Pūkienė.

„Šilutės naujienoms“ V.Lacko pasakojo, kad pernai per „Pūko“ radiją skambėjo šešios jo dainos. „Tikriausiai, radijo stoties darbuotojai surengė apklausą ir išrinko klausytojų labiausiai mėgiama  dainas. Jų atlikėjus pakvietė į kalėdinį koncertą. Kad dainininkai dar gaus apdovanojimus, net nežinojau“, – sakė Valdas.

Koncerte jis atliko 4 dainas. „Norėjau, kad mano pasirodymas būtų kuo šventiškesnis, todėl pasikviečiau dvi pažįstamas šilutiškes Jogailę ir Neringą, šokančias Klaipėdos „Tina Dance“ klube. Merginos labai papuošė mano pasirodymą“, – gracingas padėjėjas gyrė Valdas.

Po pasirodymo gavęs padėkos raštą rusniškis tik nulipęs nuo scenos įsigilino į jo turinį. „Scenoje nelabai girdėjau, ką renginio vedėjas sako. O paskui žiūriu – rankose laikau geriausio atlikėjo apdovanojimą. Buvo labai smagu“, – įvertinimu džiaugėsi Valdas.

Dabar jam prasideda įtemptas laikotarpis – 2017 metų „Eurovizijos“ nacionalinė atranka.

Primename, kad pernai V.Lacko nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų atrankoje nukeliavo iki pusfinalio. Šiemet šioje atrankoje Valdas varžysis net su 49 konkurentais.

Jau antradienį Valdas važiuos į Vilnių, kur LRT televizijoje vyks „Eurovizijos“ dainos atrankos antrosios laidos filmavimas. Šis koncertas per LRT televiziją bus rodomas sausio 14 dieną.