Rusniškių Lacko pavyzdys į „Lietuvos balso” atrankas pritraukė daug duetų

valdas ir vainoraRusniškių dainininkų Vainoros ir Valdo Lacko duetas, pernai sėkmingai debiutavęs televizijos projekte „Lietuvos balsas”, parodė puikų pavyzdį, todėl šiemet atrankose dalyvauja daug duetų.

Taip teigia „Lietuvos balso” prodiuseris Gediminas Jaunius.

Ir kitiems balsingiems šilutiškiams verta pameginti laiką tapti „Lietuvos balsu”.

Užpildyti LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvio anketą galima www.lnkgo.lt interneto svetainėje, taip pat netrukus pasirodys interaktyvus žemėlapis, kuris leis bet kuriam „Lietuvos balso” gerbėjui pasiūlyti į projektą savo draugą, kolegą, kaimyną, partnerį – puikiai dainuojantį, tačiau nedrįstantį apie save pranešti projekto kūrėjams, taip pat leis pažiūrėti kiek konkrečiai dainininkų jau užsiregistravo į atranką iš jo miesto, miestelio ar rajono. Šios naujovės galima ieškoti „Lietuvos balso” Facebook paskyroje.

Galingiausiais balsais pasaulį žavintis, daugiau nei 50 šalių rengiamas televizinis formatas „The Voice of…”, Lietuvoje pradeda jau trečiąjį sezoną. Įsibėgėjančios atrankos žada – tai bus emocionaliausias reginys televizijų rudens tinkleliuose. Šiuo metu vyksta svarbus šio projekto dalyvių atranka.

Organizatorių teigimu, anketų skaičius jau pranoko pirmuosius dvejus projekto metus kartu sudėjus, o po „Eurovizijos” konkurso plūstelėjo antroji anketų banga.

„Šiomis dienomis itin padaugėjo anketų su perdainuota „Eurovizijos” nugalėtojos Conchitos Wurst daina „Rise Like a Phoenix”. Akivaizdu, Lietuva pastebėjo ne tik Conchitos barzdą, bet ir puikią dainą”, – sako „Lietuvos balso” prodiuseris Gediminas Jaunius.

„Dar vienas šio sezono išskirtinumas – duetai. Džiaugiamės šiemet jų sulaukdami ypač daug. Matyt praėjusiais metais Valdo ir Vainoros Lackų šeiminis duetas užvedė mūsų tautiečius ant kelio. Ir tai labai sveikintina! Į atrankas registruojasi
įvairiausi duetai – nuo Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės iki Ievos Narkutės ir Manto Jankavičiaus stiliaus. Labai spalvinga šiemet atranka!”, – džiaugasi prodiuseris.

„Rengdami trečiąjį sezoną jaučiamės kur kas labiau užtikrinti ir savimi, ir savo idėjomis, galime drąsiau improvizuoti formato rėmuose, tad ir atranka mūsų šiemet kur kas kūrybiškesnė – muzikuojančiam, dainuojančiam žmogui dar nėra taip stipriai atsivėrę vartai į šlovę, kaip šie, – sako G.Jaunius. – Ieškome talentingų, drąsių žmonių, kurie dega noru būti scenoje. Iki atrankos pabaigos liko vos kelios savaitės – nepražiopsokite
savo šanso!”