Ryškėja būsimo Šilutės sporto ir pramogų komplekso kontūrai

naujas kulturos ir sporto centrasDaug metų Šilutės „Vasiukais“ vadintos idėjos – sporto ir pramogų komplekso statybos Šilutėje, Rusnės gatvėje, – įgyvendinimo darbai pajudėjo: Šilutės seniūnijoje visi gali susipažinti su būsimo pastato projektiniais pasiūlymais, kuriuos parengė vilniečių firma „Tiksli forma“.

Jau prieš devynerius metus Šilutės savivaldybėje kilo idėja, kad miestui reikia sporto ir pramogų komplekso. Per visą tą laiką bent kelis kartus keitėsi valdžios, buvo daug ginčijamasi dėl komplekso vietos ir tikslingumo.

Prieš metus pagaliau buvo apsispręsta, kad tokio komplekso reikia ir kad jis bus ten, kur ir prieš devynerius metus buvo sumanyta. Savivaldybės vadovai pasirūpino, kad LR Vyriausybės Sporto departamentas savo biudžete numatytų lėšas sporto komplekso Šilutėje projektavimui – tam skirti 165 165 eurai.

Šilutės savivaldybės administracija projektuotojams turi pateikusi užduotį dviem dalimis. Vadinamojo Baldų sporto komplekso pastate ji turėjo suprojektuoti 25 metrų ilgio baseiną su 4 plaukimo takais. Baseinas turi atitikti FINA reikalavimus. Šiame pastate turi būti suprojektuotas pirčių kompleksas, vaikų bei pramoginis baseinai, SPA, sporto salė sunkiaatlečių treniruotėms.
2 užsakymo dalis – suprojektuoti naują pastatą, kuris bus pastatytas šalia jau esamo pastato. Jame turi būti suprojektuota tarptautinėms krepšinio varžyboms pritaikyta krepšinio salė, talpinanti iki 1000 žiūrovų.

Planuojamas statinio bendras plotas – iki 9 000 kv. metrų. Pastato energinio naudingumo klasė turi būti ne žemesnė kaip A. Projektavimo apimtyse numatomas teritorijos sutvarkymas, apšvietimo įrengimas, parkavimo aikštelės padidinimas ir papildomų stovėjimo vietų įrengimas.

Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti Šilutės seniūnijos patalpose (Lietuvininkų g. 17, Šilutė). Pasiūlymus galima teikti UAB „Tiksli forma“ kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 iki 17.00 val. tel. 8 615 44 167, el. paštas info@tiksliforma.lt.

Teikiant pasiūlymus reikia nurodyti vardą, pavardę (organizacijos pavadinimą), adresą, kitus ryšio duomenis, pasiūlymo teikimo datą, informaciją ir aplinkybes, kuo grindžiamas pasiūlymas.

Gruodžio 17 dieną, 12 valandą Šilutės seniūnijos salėje įvyks viešas susirinkimas, kurio metu visuomenė bus informuota apie Šilutės miesto daugiafunkcio sporto komplekso, atsirasiančio Rusnės g. 8A, projektavimą ir projektinius siūlymus.