Ryškėja, kas gali būti vicemeras

PupsysGali būti taip, kad jau artimiausiame savivaldybės Tarybos posėdyje, kuris vyks lapkričio 24 dieną, bus renkamas ir savivaldybės mero pavaduotojas.

Praėjusį ketvirtadienį įvyko Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus tarybos posėdis, kuriame buvo svarstomos dviejų politikų, pretenduojančių į mero pavaduotojo pareigas, kandidatūros – Arūno Pupšio ir Alfonso Vanago.   „Šilutės naujienų“ neoficialiomis žiniomis, socialdemokratų dauguma – 9 prieš 5 – pasirinko A.Pupšio kandidatūrą. Šio sprendimo protokolas bus įteiktas savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui.

A.Pupšys „Šilutės naujienoms“ sakė, kad Šilutės r. savivaldybės tarybos valdančiojoje koalicijoje yra 17 politikų, kurie sutartimi yra įsipareigoję pritarti, jog rajono vadovybėje socialdemokratams tektų du postai – Savivaldybės administracijos direktoriaus ir mero pavaduotojo. Tam, kad būtų išrinktas vicemeras, reikia bent 13 savivaldybės politikų balsų. A.Pupšys mano, kad rinkimai į vicemero postą parodys, ar valdančioji koalicija Šilutės savivaldybės taryboje dar nepasikeitė po Seimo rinkimų persiskirsčius politinėms jėgoms.

A.Pupšys yra gimęs Šilutės rajone. Čia daugiau nei 20 metų dirbo policijoje ir pagal statuto sąlygas jau yra pasitraukęs į užtarnautą poilsį. Mykolo Riomerio universitete jis yra įgijęs teisės magistro išsilavinimą.