Rytoj mieste – dvi svarbios šventės, o šeštadienį lankysis žymūs aktoriai

Silutes sienaPenktadienį Šilutėje įvyks „Šilutės sienos“ atidarymo ir Sporto mokyklos 60-ojo jubiliejaus šventės. Šeštadienį į Hugo Šojaus dvarą atvyks aktorius Andrius Bialobžeskis, o į biblioteką aktorė Doloresa Kazragytė.

Atidarys ilgai kurtą projektą

AB „Šilutės baldų“ kolektyvas kviečia visus šilutiškius penktadienį 15 val. atvykti prie pirmojo „Šilutės sienos“ puslapio (Klaipėdos g., nuo prekybos centro IKI pusės) ir kartu pereiti visus jo lapus.

„Kartu atverkime mūsų visų kurto gimtojo krašto metraštį ir pabūkime visi drauge, kaip buvome visus šiuos metus“, – į šventę kviečia AB „Šilutės baldai“ direktorė Asta Dijokienė.

Projekto organizatoriai dėkoja šilutiškiams už nuostabią galimybę visiems kartu įgyendinti bendruomenės projektą „Šilutės siena“: „Jūsų pagalba kuriant ilgiausią Lietuvoje krašto istorijos  metraštį – aktyvus dalyvavimas renkant Šilutei svarbius istorinius fakstus ir asmenybes, rengiant metraščio vietą ir, aišku, piešiant, ne tik leido per trumpą laiką įgyvendinti šią iniciatyvą, bet ir padėjp visiems kartu geriau pažinti savo kraštą, susiburti bendram tikslui“.

plakatai 9_verSporto mokyklai – 60

Šilutės sporto mokyklai – jau 60 metų! Šis gražus jubiliejus bus paminėtas penktadienį 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre. Visi kviečiami dalyvauti!

Andrius BialobzeskisStartuoja renginių ciklas „Menai ir dvarai“

VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ pradeda naują renginių ciklą „MENAI IR DVARAI“. Tai Lietuvos istorijos, meno ir architektūros paveldo pažinimo, jaukių ir jausmingų kamerinių koncertų bei įdomių susitikimų popietės, skirtos Lietuvos regionų publikai.

Tris rudens savaitgalius Šilutės, Gargždų, Plungės ir Šiaulių profesionalaus meno mylėtojai turės galimybę pasiklausyti ir pabendrauti su žymiais Lietuvos menininkais, kūrėjais, atlikėjais.

Pirmasis susitikimas Šilutės Hugo Šojaus dvare – muziejuje įvyks jau šeštadienį, spalio 8 dieną, su aktoriumi, atlikėju Andriumi Bialobžeskiu, lapkričio 12 d. – su kino ir televizijos aktore Kristina Kazlauskaite ir gruodžio 3 d. – su teatro ir kino aktore Vaiva Mainelyte.

Visų koncertų pradžia – 16 val.

Bilietų kaina – 7 Eur. Senjorams ir moksleiviams taikomos nuolaidos.

Atvyks D. Kazragytė

Šeštadienį 13 val. Šilutės bibliotekoje įvyks rudeniniai skaitymai su aktore Doloresa Kazragyte. Viešnia pristatys savo kūrybą, skaitys ištraukas, pasidalins scenine patirtimi, apmąstymais apie būti, gyvenimo prasmę.