Rytoj – Šilutės politinio trilerio kulminacija

skutuliene copyTrečiadienį, birželio 13 dieną, Šilutės rajono meras Virgilijus Pozingis kviečia 15-ąjį šios kadencijos rajono Tarybos posėdį, kuriame politikai spręs aukščiausios valdžios likimą: atleisti ar neatleisti iš pareigų patį merą V.Pozingį ir jo pavaduotojus – Stasę Skutulienę bei Vaidą Pavilonį.

V.Pozingis šį posėdį buvo priverstas sušaukti, nes prieš beveik 3 savaites, gegužės 24-ąją, rajono Tarybos opozicija pareiškė nepasitikėjimą mero komanda.

Interpeliacijos pareiškimą pasirašė 9 politikai, o dar 6 politikai tą dieną kitaip išreiškė savo nepalankumą merui – kartu su tais 9 opozicionieriais neišleido jo kasmetinių atostogų.

Taigi gegužės pabaigoje merui ir jo pavaduotojams turėjo būti aišku, kad mažiausiai 15 politikų iš 27 rajono Tarybos narių nepalaiko valdančiųjų.

Per tas tris savaites atsitiko ir daugiau įdomių dalykų. Meras, tarsi auksinės žuvelės paprašęs, staiga gavo Konaklio mero kvietimą skubiai teisinga linkme nukreipti Šilutės ir Konaklio savivaldybių draugystę. Tada meras išpildė piktiesiems kolegoms politikams, neleidusiems važiuoti atostogų, duotą pažadą vis tiek atostogauti – savaitę praleido Turkijoje, sukurpęs abejotiną Šilutės ir Konaklio savivaldybių tolesnės draugystės mezgimo istoriją ir parodęs, kad politikų daugumos valia (neišleisti atostogų) jam – ne rodiklis.

Kiek tas turkiškas mezginėlis, papuoštas „labai svarbių” būsimų projektų raštais (tikėkimės – ne kiauraraščiais), duos V.Pozingiui politinės naudos, parodys rytdienos posėdis.

Duobę po rajono valdžios sostais politikai pradės kasti 14 valandą.

Bet kad kasėjai, paskutinę minutę pametę kastuvus, pamiršta ne tik politiniams bičiuliams duotus pažadus, bet nevengia nusispjauti ir ant savo garbės bei sąžinės, mums – ne naujiena.

Taigi lauksime ne vienerius metus besitęsiančio politinio trilerio, pagardinto keistomis partinėmis santuokomis (vargu, ar iš meilės), kovomis, išdavystėmis ir romantiškomis kelionėmis, tęsinio…