Rytoj visi – į Uostadvarį, į pirmąjį laivų paradą!

konferencijos kvietimasRytoj, gegužės 24 d., į Uostadvarį suplauks dešimtys laivų ir surengs pirmąjį Pamaryje Nemuno deltos laivų paradą.

 

Uostadvario uoste bus bandoma pasiekti „Ilgiausios laivų virtinės“ rekordo, kuris sėkmės atveju bus įrašytas Lietuvos rekordų knygoje. Tad visiems dalyvaujantiems suteikiama išskirtinė proga įsiamžinti.

Taip pat norintieji turės galimybę specialioje erdvėje pristatyti su laivais ar žvejyba susijusius gaminius.

Pirmojo laivų parado dalyvius ir stebėtojus džiugins išskirtinio, regiono dvasią puoselėjančio, projekto „Vėtrungių kelias 2014″ pristatymas ir tai progai skirtas koncertas“Menų laivas“. Nepraleiskite išskirtinės progos Uostadvario uoste išgirsti ir pamatyti garsųjį Šv. Kristoforo kamerinį orkestrą ir charizmatiškąjį jo vadovą Donatą Katkų.

Didžiulis Nemuno deltos regionas, išsiskiriantis unikaliu kraštovaizdžiu, lankytojus traukia su vandens turizmu susijusiomis pramogomis – populiarios išvykos baidarėmis, žvejus marios vilioja ne tik vasarą, bet ir žiemą – užšalus ledui. Kiekvieną pavasarį regioną užklumpa potvynis, sukurdamas įspūdingus užlietų kaimų ir pievų vaizdus. Pamario krašto gyventojai nuo seno apsirūpinę valtelėmis, kurios buvo naudojamos vietiniam susisiekimui. Šiais laikais moderniai įrengti mažųjų laivų uostai akį traukia pramoginiais kateriais, ištaigingomis jachtomis, buriniais laivais.

Laivų parado organizatorė – Nemuno deltos regioninio parko direkcija – neabejoja, kad visos plaukiojimo priemonės sudarys nepamirštamą laivų paradą.

Renginio partneriai: Tradicinių ir istorinių laivų asociacija, Šyšos kaimo bendruomenė, Šilutės kultūros ir pramogų centras.