S.Bairašauskui – „Auksinio ąžuolo lapo“ ženklas

BAIRASAUSKOStepui Bairašauskui, buvusiam Šilutės urėdijos vadovui, o dabar einančiam urėdijos ryšių su visuomene specialisto pareigas, įteiktas „Auksinio ąžuolo lapo“ ženklas.

Taip 75-erių metų sulaukusiam ir 55 metų darbo stažo sukaktį pažyminčiam Šilutės valstybinių miškų puoselėtojui buvo dar kartą padėkota už jo ilgametį darbą bei nuopelnus.

Apdovanojimą prie jubiliato švarko atlapo prisegė Generalinės miškų urėdijos atstovas Andrius Vancevičius, o nuopelnus vardijo naujasis Šilutės urėdas Vaidas Bendaravičius.

Tikriausiai retai taip būna, bet buvusį valstybinės įstaigos vadovą pasveikinti atvyko Lietuvos žaliųjų judėjimo vadovas Rimantas BAIRASAUSKO 1Braziulis. Jis S.Bairašauską gyrė „už pilietinę poziciją, už tai, kad viešojo intereso gynybos urėdas niekada neimitavo, o realiai veikė, už tai, kad Kuršių marių prieigos nebūtų išdalintos įtakingiems veikėjams sklypais“.

Prieš 10 metų Prezidentas Rolandas Paksas S.Bairašauskui įteikė ordiną „Už nuopelnus Lietuvai“, o praėjusiais metais M.K.Čiurlionio fondas bei Japonijos ambasada už Lietuvos miškų saugojimą jam suteikė Lietuvos šviesuolio vardą.

Prieš porą metų aplinkos ministro įsakymu S.Bairašauskui buvo suteiktas aukščiausiojo laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklas. Ta proga urėdijos kiemelyje S.Bairašauskas pasodino ąžuoliuką, kurį jis pats išaugino iš 2010 metais pasodintos gilės. Dabar ąžuoliukas jau yra apie 1,6 metro aukščio.

Susirinkę prie S.Bairašausko ažuoliuko visi sveikintojai linkėjo jubiliatui sveikatos ir dar daug darbo pasiekimų.