S.Kazlauskas stojo prie rajono liberalcentristų vairo

 

Steponas Kazlauskas. / © silutesnaujienos.ltVakar, ketvirtadienį, laikinasis Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Vytautas Laurinaitis perdavė skyriaus vadovo įgaliojimus naujai išrinktam skyriaus pirmininkui, statybų bendrovės „Žibai” direktoriui, Šilutės r. savivaldybės tarybos nariui Steponui Kazlauskui.

Skyriaus pirmininko rinkimuose buvo pasiūlyti du kandidatai. Pretendentu į pirmininkus buvo paminėtas ir V.Laurinaitis. Tačiau šis politikas atsisakė konkuruoti su S.Kazlausku.

Atsisakydamas pretenduoti į skyriaus vadovus, V.Laurinaitis, be kita ko, paminėjo ir faktą, jog S.Kazlauskas praėjusiuose savivaldos rinkimuose gavo daugiausiai rinkėjų pasitikėjimo balsų ir iš trečiosios sąrašo vietos tapo pirmuoju – populiariausiu liberalcentristų politiku. Todėl, V.Laurinaičio nuomone, S.Kazlauskui, sumaniam ir patyrusiam rajono politikui, verta patikėti ir skyriaus vadovavimą.

Absoliučia balsų dauguma išrinktas skyriaus pirmininku S.Kazlauskas partiečiams kalbėjo, kad nesieks likti ilgaamžiu skyriaus vadovu. Jis sakė, kad jau kitame skyriaus visuotiniame susirinkime bus galima svarstyti apie naują skyriaus pirmininką.

S.Kazlauskas kvies kuo daugiau skyriaus narių įsitraukti į organizacijos politinę veiklą. Vieną kartą per mėnesį bus kviečiama skyriaus Taryba, kuri aptars politinius klausimus ir rajono savivaldybės Tarybai pateiktus sprendimų projektus.

S.Kazlauskas mano, kad rajono Taryboje dirbantiems liberalcentristams privalu įsiklausyti į partijos kolegų nuomonę balsuojant už rajono Tarybos sprendimus.

S.Kazlauskas tikisi skyriaus aktyvo komandinio darbo. Jam į talką išrinkti trys skyriaus pirmininko pavaduotojai: savivaldybės Tarybos nariai – Šilutės pirmosios gimnazijos istorijos mokytojas ekspertas Algirdas Gečas ir Vainuto vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Laurinaitis bei UAB „Europos projektų centras” direktorius Vygantas Kamarauskas.

Į skyriaus Tarybą išrinktas 21 narys.