Šalia Šilutės – masinė avarija: sudaužyti 4 automobiliai, moteris ir vaikas – ligoninėje (atnaujinta)

Ankstų praėjusio penktadienio rytą šalia Šilutės esančiame Macikų kaime įvyko skaudi avarija, kurią sukėlė slidžiame kelyje sustoti nespėjęs miškovežis.

Lrytas.lt nuotr.

Avarijos metu buvo sudaužyti keturi automobiliai, sužalojimus patyrė 47-erių moteris ir 6 metukų vaikas.

Avarija įvyko 7.19 val. kelyje Šilutė – Šilalė, visai šalia Šilutės. Pirminiais duomenimis, apledėjusiu keliu vyko miškovežis „Volvo“, už kurio vairo sėdėjo 26 metų vairuotojas. Galimai nepastebėjęs priešais jį dviejų stovinčių automobilių, iš kurių vienas ruošėsi sukti, vairuotojas bandė sustabdyti sunkiasvorę transporto priemonę, suko vairą kairėn, kliudė stovėjusį „Opel Vivaro“ autobusiuką ir išlėkė į priešingą eismo juostą.

Priešpriešiais jį važiavo automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo 47 m. moteris, su juo miškovežis susidūrė kaktomuša. Lengvasis automobilis galu rėžėsi į atitvarus, o į automobilį rėžėsi iš paskos jo važiavęs „Mercedes-Benz“.

Įvykyje nukentėjo „Opel Astra“ vairuotoja. Moteris automobilyje važiavo kartu su 6 metukų vaiku. Mažametis buvo vežamas automobilinėje kėdutėje, gal todėl avarijos metu jis išvengė sunkesnių sužalojimų. Po susidūrimo moteris buvo užspausta automobilyje, ją vadavo ugniagesiai. Pasak liudininkų, moterį nuo žūties išgelbėjo suveikusius visos automobilio oro pagalvės. Visgi „Opel Astra“ vairuotoja ir vaikas išvežti į ligoninę.

Šis įvykis įplieskė aršią internautų diskusiją dėl kelių būklės. Vieni įvykio liudininkai teigė, kad kelininkų technika pravažiavo ir kelią pabarstė tik po avarijos ir siūlė iš darbo atleisti jų vadovus. Kiti kaltino miškovežio vairuotoją, treti tikino neabejojantys, kad vairuotojas tikrai nenorėjo tokios nelaimės, nei sau, nei kitam žmogui. Dar kiti siūlė pagalvoti „prie ko čia kelininkai“ ir priminė, jog važiavimo greitis turi atitikti eismo sąlygas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Dar viena avarija Šilutėje įvyko gruodžio 1–ąją, apie vidudienį Šyšgirių k., Aukštumalos g. Čia blaivios 55 m. moters vairuojamas automobilis „Audi A6“, važiuodamas šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Toyota Hilux“. Pastarąjį vairavo blaivus 46 m. vyras. Vyras išvežtas į gydymo įstaigą apžiūrai.