Šaligatvio pakraštyje – statybininkų brokas

Žmogaus, einančio Šilutės Cintjoniškių gatve į turgų laukia vandens kliūtis. Šaligatvio takas prie keliuko į „Šilutės komunalininko“ kiemą, nuveda tiesiai į balą.

Bala neperšokama, ta belieka ją apeiti, lipant per aukštesnius šaligatvio bortelius, automobilių važiuojamoje dalyje. Žmonės pyksta, pirštais rodo į kelią rekonstravusių statybininkų broką.

„Šilutės naujienų“ redakcija ir sulaukė klausimų, ar toks brokas bus ištaisytas.

Šilutės turgavietės šeimininkas Alfonsas Vanagas pasakojo, kad šaligatviu žmonės daugiausiai eina turgaus dienomis. Todėl, jeigu tomis dienomis nulyja lietus, tai apie kelininkų darbo broką ir jam tenka išklausyti ne vieno žmogaus kalbas.

A. Vanagas sakė, kad apie nelygiai išasfaltuotą kelią su duobe prie šaligatvio tako, žino ir darbų prižiūrėtojas – Šilutės savivaldybės administracijos darbuotojai ir darbus atlikusios bendrovės „Šilutės automobilių keliai” vadovas. Niekas nesiginčija, kad nelygiai išasfaltuotas kelias – darbo brokas. Tačiau kelio rekonstrukcijos darbai dar neužbaigti, todėl broką delsiama taisyti.

Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Oželis, kuris kuruoja Cintjoniškių kelio rekonstrukcijos darbus teigė, kad priduodant atliktus darbus, tokios klaidos turės būti ištaisytos.

Komercijos direktorius, korespondentas