Salonas „Eksa“ šią šiltą žiemą nustebino naujais kailinukais ir papuošalais iš kailio

 eksa vitkauskas ir vitkauskieneMeteorologai sako, kad tokio šilto gruodžio, koks yra dabar, Pamaryje nebuvo dešimtmečius.

Tačiau garsioji Šilutės kailių įmonė „Eksa“ ir tokią šiltą žiemą pirkėjams siūlo nuostabių savo kūrinių: tarsi šilkas plevenančius lengvus kailinukus be pamušalo, tačiau gerai saugančius nuo žvarbių pamario vėjų, dailius puspalčius, kailiu puoštas liemenes, švarkelius, pelerinas. O didžiausia naujiena – Lenos Vitkauskienės iš kailio ir odos sukurtų papuošalų kolekcija bei itin patogios rankinės – kuprinės.

Keletą bičiulių į naujos produkcijos pristatymą pakvietę kailių salono „Eksa“ savininkai Edvardas ir Lena Vitkauskai sakė, kad eksa liemeneglobalų klimato atšilimą, ko gero, pirmasis pajuto kailių siuvimo verslas. Europiečiai nebenori ilgų, šiltų, sunkių kailinių, bet mėgsta puoštis kailiu dekoruotais drabužiais ir aksesuarais.

Tokias tendencijas išstudijavę šilutiškiai verslininkai savo klientams irgi pasiūlė tokių gaminių. „Kokie orai bebūtų, kailis – visada yra ant bangos. Tik jis transformavosi ir dabar nutūpė ant rankinių, megztukų, šalikų, netgi ant batų. Sukūrėme keletą naujų drabužių modelių ir visą kolekciją papuošalų, ir šias produkcijos linijas vis plečiame“, – pasakojo E.Vitkauskas.

L.Vitkauskienė naujosiomis puošmenomis padabino visas vakaro viešnias. Masyvius kaklo papuošalus, pakabukus verslininkė sukūrė iš kailio ir spalvotos odos atraižų, puošė žalvariu, natūraliais akmenukais, keramika, stiklu. Visos moterys jais žavėjosi, viena kitą gyrė, nes papuošalai visoms puikiai tiko.

Ne mažiau pagyrų sulaukė L.Vitkauskienės pademonstruota talpi, klasikinio dizaino odinė rankinė, kuri labai patogi ir kasdienai, ir naudotis kelionėje, nes perkabinus rankeną, rankinė iškart tampa kuprine.

Naujoviškų siluetų liemenes, megztukus, švarkelius, dekoruotus kailių juostelėmis, kailiu puoštas prabangias pelerinas moterys mintyse iškart ėmė derinti prie savo turimų kasdienių ir šventinių apdarų.

eksa kuprine rankineO didžiausio susidomėjimo ir netgi įsimylėjimo iš pirmo žvilgsnio sulaukė itin lengvi kailinukai, susiūti reversiniu būdu (nesimato siūlių nei iš gerosios, nei iš išvirkščiosios pusės) iš trumpai kirptų audinių ir bebro kailių. Toks kailinis paltukas, atrodantis tarsi būtų pasiūtas iš plastiškai krentančio prabangaus audinio, šią žiemą labiausiai pageidaujamas pirkėjų, nes labai tinka apsisaugoti nuo žvarbos. Pasak E.Vitkausko, įprasti bebriniai kailinukai sveria apie 2 kilogramus, o naujo modelio kailinukai – beveik puskilogramiu lengvesni, nes yra be pamušalo, be šiltinimo audinio. Tačiau iš abiejų pusių susiūti kailiukai puikiai saugo nuo šalčio.

Svečiai nepraleido progos ne tik išsimatuoti naujausius „Eksos“ gaminius, bet ir paragauti visada maloniai nustebinančių šeimininkų gamintų vegetariškų vaišių: įvairių užtepėlių iš riešutų, avokadų, alyvuogių, saulėje džiovintų pomidorų, pagardintų savo darže užaugintais prieskoniais, savo sodo obuolių sulčių, namuose gaminto obuolių vyno, aronijų vyno.