„Salūnui“ ir „Dakotai“ – 4 apdovanojimai ir „Grand prix“

IMG 2333Panevėžyje vyko III respublikinis šokio taurės konkursas „Mamai“. Gražus renginys Motinos dienos proga, kurį organizavo Panevėžio šokio ir teatro studija „Gintaras“, dalyvavo 41 kolektyvas – apie 1050 dalyvių.

Šokių kolektyvai iš visos respublikos varžėsi gatvės, hip-hop, šiuolaikinio, charakterinio, sportinio pramoginio ir šou šokių kategorijose.

Pirmą kartą šiame konkurse dalyvavo ir mažieji Šilutės kantri šokių kolektyvo „Salūnas“ šokėjai (vadovė Reminta Stoškuvienė) iš Žibų pradinės mokyklos. Jie buvo apdovanoti I ir II vietos medaliais savo šokių kategorijose.

Dar geresnių rezultatų pasiekė kantri šokių klubo „Dakota“ moterų grupė, kuri varžėsi suaugusiųjų kategorijoje. Už abu atliktus šokius „Dakota“ apdovanota I vietos medaliais ir laimėjo konkurso „Grand Prix“ taurę suaugusiųjų kategorijoje.

„Dakotos“ merginos pripažįsta – kiekviename konkurse jaudulys, nors ir mažėja, bet vis tiek išlieka. Gal dar patirties trūksta? Bet tai geras būdas tobulėti.

„Smagu matyti šokėjų pastangas, juo labiau kai jos įvertintos. Šokis yra dalykas, kuris labiau paliečia ne protą, o sielą“, – sako vadovė R.Stoškuvienė.