Šampūno pasirinkimo abėcėlė

 

Untitled-1 copyPradėjus ieškoti tinkamo šampūno, kuris tiktų konkrečiai Jūsų plaukams – susidursite su labai plačia pasiūla. Kol vieni ja džiaugiasi, kadangi didėja tikimybė, kad rasite sau tobulą variantą, tuo tarpu kiti suka galvą, dėliojasi pliusus ir minusus, galiausiai, pergyvena, kad priemonių sudėtis nurodyta labai sudėtingai ir sunku suvokti ne tik šampūno paskirtį, tačiau ir kokiomis papildomomis savybėmis jis pasižymi: naikina pleiskanas, suteikia plaukui daugiau spalvinio sodrumo ir panašiai.

Kurie šampūnai yra geriausi?

Nėra vieno atsakymo. Mes tik galime nurodyti kriterijus, kurie padės susipažinti su tam tikro gaminio charakteristikomis ir paprasčiau rasti būtent Jūsų plaukui labiausiai tinkamą priemonę.

  • Pirmiausia reikia rinktis pagal savo plaukų tipą. Šampūnai būna skirti riebiems plaukams, būna skirti sausiems, dažytiems, galvos odai, kuri turi pleiskanų ir panašiai. Priklausomai nuo plaukų poreikio įsigykite ir Jums labiausiai tinkamą šampūną, kuris Jums padės puoselėti savo plaukus.
  • Šiuo metu labai dažnai pasirenkami ekologiški šampūnai, kurie neturi druskų bei sulfatų. Jeigu ir jus tai domina – siūlome rinktis šiuos šampūnus, kurie padės puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasiekti ilgalaikį efektą.
  • Taip pat siūlome vengti šampūnų, kuriuose yra silikonų bei SLS. Tiek vieni, tiek kiti silpnina plauką, dažniausiai ilgainiui plaukai gali pradėti slinkti, jie praranda savo žavesį. Kai galima išlaikyti jų apimtį vien tik su geru šampūnu – būtinai tuo pasinaudokite.
  • Žinoma, šampūnai dažnai pasirenkami įvertinus ir gamintojus. Siūlome su jais susipažinti, taip pat, skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti vaizdą apie galimybes. Svarbiausia skirti šiek tiek laiko paieškoms ir to rezultatas bus  puikiai atrodantys plaukai.
  • Šampūnai gali atlikti tik plovimo funkciją arba papildomai jie gali būti kartu su kondicionieriumi, kurio paskirtis suteikti plaukui daugiau lengvumo bei elastingumo.

Skaitykite etiketes ir domėkitės. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad radote tai, kas Jūsų plaukui labiausiai tinka. Išties net ir pigiai kainuojantys šampūnai gali būti labai puikūs, tad kaina dažnai tampa tik paraleliu aspektu, kuris gretinamas prie kitų svarbių  pasirinkimo kriterijų.